دکتر علی طاهری نیا » جراحی بینی » هزینه عمل بینی نیمه فانتزی در سال 1403
مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه

هزینه عمل بینی نیمه فانتزی در سال 1403

گیف-تماس-با-دکتر-طاهری نیا

هزینه عمل بینی نیمه فانتزی 1402 یکی از پرسش های رایج افرادی است که این روزها زیاد با آن مواجه هستیم. عمل بینی نیمه فانتزی محبوب ترین جراحی زیبایی بینی می باشد. بسیاری از افرادی که دارای بینی استخوانی هستند یا مدل بینی آن ها به گونه ای است که با کمی اصلاحات بسیار عالی به نظر می رسند اقدام به جراحی بینی نیمه فانتزی می کنند. شاید در گذشته جراحی بینی به اندازه ای که الان متداول شده است رایج نبود این روزها پرطرفدارترین جراحی زیبایی را می توانیم رینوپلاستی بدانیم. به طبع هزینه عمل بینی نیمه فانتزی 1403 با سال های پیش متفاوت است و افزایش قیمت ها را خواهیم دید. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی هزینه عمل بینی نیمه فانتزی و عوامل موثر بر این هزینه بپردازیم. اگر شما هم قصد دارید این عمل جراحی انجام دهید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

هزینه عمل بینی نیمه فانتزی 1403 شامل چه مواردی می شود؟

هزینه های عمل بینی نیمه فانتزی می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • هزینه های بیهوشی
 • هزینه بیمارستان یا مرکزی که در آن جراحی بینی انجام می دهید.
 • آزمایشات پزشکی
 • نسخه هایی داروهای بعد از عمل بینی
 • دستمزد جراح

توجه داشته باشید که در صورتی که می خواهید توسط بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران این جراحی را انجام دهید قطعا با توجه به تجربه و مهارتی که پزشک دارد این هزینه شامل موارد بیشتری می شود. توجه داشته باشید که مدل بینی شما می تواند تاثیر بسزایی در زیبایی چهره شما داشته باشد پس قبل از هر اقدامی تحقیقات لازم برای یافتن بهترین جراح بینی را تکمیل کنید و سپس اقدام به انجام این جراحی کنید.

عوامل تاثیر گذار در هزینه عمل بینی نیمه فانتزی

جراحی زیبایی بینی ممکن است به دلایل بسیاری انجام شود. گاهی پیش می آید سپتورینوپلاستی انجام می شود گاهی انحرافات و شکستگی های بینی برطرف می شود.

قبل از جراحی بینی لازم است معاینه ها و عکس برداری های لازم از بینی انجام شود در نهایت پس از انجام تمامی این کارها هزینه عمل بینی بر اساس مواردی که بررسی شده اند تخمین زده می شوند. اگر جراحی بینی با هدف زیبایی ا نجام شود هزینه عمل بینی نیمه فانتزی 1403 بنا به استخوانی بودن و گوشتی بودن بینی متفاوت است. به طور کلی می توانیم بگوییم که هزینه جراحی بینی می تواند به عوامل زیر وابسته باشد:

 • تجربه و تخصص پزشک جراح
 • هزینه مشاوره که برخی پزشکان مشاوره رایگان دارند.
 • هزینه متخصص بیهوشی
 • هزینه های تسهیلات
 • هزینه آزمایشات قبل از عمل
 • میزان پیچیدگی جراحی
 • جلسات معاینه بعد از عمل ( پس از عمل بینی بایستی فرد به مدت یک ماه برای چسب زدن بعد از عمل بینی و دیگر موارد به پزشک مراجعه کند)
 • موقعیت جغرافیایی ( هزینه جراحی بینی با توجه به موقعیت جغرافیایی مطب پزشک و بیمارستانی که بایستی در آن جراحی صورت بگیرد متفاوت است
 • هزینه های درمانی که پس از عمل وجود دارد.
 • نوع بینی فرد ( بینی استخوانی یا گوشتی – هزینه بینی گوشتی بیشتر از بینی استخوانی می باشد)

بیشتر بخوانید: رینوپلاستی

هزینه عمل بینی نیمه فانتزی 1403 چقدر می شود؟

با توجه به اینکه در سال 1403 افزایش قیمت ها را خواهیم داشت بنابراین انتظار می رود هزینه عمل بینی نیمه فانتزی در این سال بیشتر از سال های قبل باشد. البته برای کسب اطلاعات بیشتر لازم است حتما جلسات مشاوره را با دکتر علی طاهری نیا پشت سر بگذارید تا قیمت قطعی را متوجه شوید. گاهی بنابر نوع بینی و میزان اصلاحاتی که بایستی روی آن صورت گیرد ممکن است این هزینه کمتر شود یا اصلا افزایش قیمت ها را شامل نشود.

نتیجه گیری

در این مقاله به هزینه عمل بینی نیمه فانتزی پرداختیم. علت تفاوت قیمت هزینه جراحان مختلف این است که عوامل مختلفی در هزینه نهایی عمل بینی نیمه فانتزی موثر است که در این مقاله آن را مورد بررسی قرار دادیم. برای مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه می توانید با مطب دکتر علی طاهری نیا با شماره 021-44247536 تماس بگیرید.

سوالات متداول

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا متولد ۱۳۵۶ تهران، فارغ التحصیل پزشکی عمومی درسال ۸۳ از دانشگاه علوم پزشکی ایران و فارغ التحصیل سال ۹۱ در رشته تخصصی گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی ایران هستند و بیشتر در کنگره های مرتبط با رشته تخصصی از جمله کنگره های بین المللی راینولوژی ایران شرکت نموده اند.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *