دکتر علی طاهری نیا 4 متفرقه 4 عمل بسته بینی
مدت زمان مطالعه3 دقیقه

عمل بسته بینی

مدت زمان مطالعه3 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

عمل بسته بینی

جراحی بینی به روش باز بهتر است یا عمل بسته بینی؟

آیا هزینه جراحی بسته بینی با جراحی باز بینی با هم متفاوت است؟

کدام یک از این روش ها عوارض جانبی حادی را به همراه دارد؟

به منظور کسب اطلاعات بیشتر بهتر است به جناب دکتر علی طاهری نیا مراجعه نمایید و اطلاعات کافی و جامع را در رابطه با تفاوت روش باز و روش بسته بینی گسب نمایید و بهترین گزینه و ایمن ترین آن را در صورت تمایل انتخاب کنید.

باید گفت که امروزه یکی از جراحی های زیبایی که در بین افراد و به خصوص جوانان از استقبال گسترده ای روبرو شده است، جراحی زیبایی بینی یا عمل رینوپلاستی می باشد که ممکن است در هر خانواده  یک یا چند نفری این عمل بی خطر را انجام داده باشند . گاهی انجام این عمل به منظور برطرف نمودن مشکلاتی که در درون بینی رخ داده است صورت می گیرد، از جمله: انسداد راههای تنفسی، پولیپ در بینی، تومور و… رامی توان اشاره کرد.

توصیه ما بر این می باشد که ابتدا به یک جراح بینی حاذقی مراجعه نمایید و از میزان رضایت مندی متقاضیان و مشاهده نمونه جراحی ها اطلاع پیدا کنید و سپس با دیدی هوشیار و آگاهی کامل این عمل را انجام دهید.

به چند شکل به پوست زیر بینی  دسترسی پیدا می شود؟

دسترسی از طریق روش باز: جراح بینی ممکن است که برش در داخل و بیرون بینی اعمال کند. گفته می شود در هر کدام از روش ها برش ها مانند هم دیگر می باشد و اصول انجام این عمل یکسان است.

دسترسی از طریق عمل بسته بینی: برش های ایجاد شده در داخل بینی صورت می گیرد، با اعمال این پروسه دیگر نیازی به ایجاد برش در قاعده بینی  وجود ندارد. این فرآیند را بیشتر برای متقاضیانی کاربرد دارد که برای اولین بار جراحی  زیبایی بینی را انجام می دهند.

جراحی بسته بینی

مزایای روش بسته جراحی بینی

  • برش کمتر
  • باعث ایجاد تغییراتی دقیق و بینی طبیعی در چهره فرد
  • عدم تشکیل اسکار و کمترین عوارض جانبی
  • کوتاه بودن زمان عمل
  • عدم داشتن ورم یا کمترین ورم بعد از عمل
  • سریع تر بازگشت به ظاهری طبیعی
  • کاهش ورم و کبودی دور چشم

کاندیدای جراحی بسته بینی

  • افرادی که در ظاهر بینی بد شکلی های غیر پیچیده دیده می شود.
  • عدم داشتن سابقه ضرب دیدگی در بینی
  • افرادی که حفره های بینی آنان متقارن باشد.

شایان ذکر است که گفته شود کسانی که بینی های کج و انحراف شدیدی دارند، گزینه مناسبی برای این نوع عمل نمی باشند.

نحوه عمل بسته بینی

در این نوع جراحی تمام برش از داخل ایجاد می شود و مدت زمان این عمل معمولا ۲ ساعت می باشد گاهی به ۳ ساعت نیز طول خواهد کشید.

گفته می شود که این عمل برای متقاضی راحت و آسان و برای جراح بینی کمی پیچیده می باشد،  که به منظور فراهم نمودن راحتی برای بیمار بهتر است که این عمل در بیمارستان یا کلینیک مجهز صورت گیرد. یکی از مزایای این نوع فرآیند در این است که با ایجاد برشی در داخل حفره ها ، پوست را از روی غضروف ها و استخوان ها بالا زده می شود و جراح بینی به ساختار درونی بینی دسترسی راحت تری پیدا می کند. در این روش ممکن است که مقداری از بافت بینی برداشته یا اضافه شود. در آخر جراح با بخیه زدن این عمل را به پایان می رساند. و نهایتا با گچ گرفتن یا اسپلینت بیمار را به اتاق ریکاوری منتقل می کند تا هوشیاری کامل خود را بدست آورد. توصیه می شود که بعد از عمل بهتر است به تمام دستور العمل های  جراح پیروی نمایید تا به نتیجه مطلوب خود برسید.

برخی از خدمات دکتر طاهری نیا بهترین جراح بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی

جراحی گوش

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

منظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا متولد ۱۳۵۶ تهران، فارغ التحصیل پزشکی عمومی درسال ۸۳ از دانشگاه علوم پزشکی ایران و فارغ التحصیل سال ۹۱ در رشته تخصصی گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی ایران هستند و بیشتر در کنگره های مرتبط با رشته تخصصی از جمله کنگره های بین المللی راینولوژی ایران شرکت نموده اند.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

Call Now Buttonتماس با پزشک