مدت زمان مطالعه2 دقیقه

درمان قوز بینی

مدت زمان مطالعه2 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بهترین درمان برای برطرف کردن قوز بینی کدام است؟

 آیا درمان های خانگی برای برطرف کردن قوز بینی، ماندگاری بالایی دارد؟

در این مقاله به توضیحات مفصلی پیرامون درمان قوز بینی پرداخته شده است، جهت کسب اطلاعات لازم و بیشتر بهتر است که این متن را تا انتها مطالعه نمایید. لطفا با ما همراه باشید.

یکی از فاکتورهای مهم در جراحی زیبایی بینی اندازه، موقعیت برجستگی وانحنای بینی می باشد که باعث زیبایی چهره فرد می شود در صورتی که قرار گیری قوز بینی در انحنای کمانی از یک دایره و مرکز آن در کانال گوش خارجی صورت گیرد، فرم بینی و قوز آن بسیار شکیل می باشد و شکل کامل بینی زیبا و نرمال خواهد شد.

درمان قوز بینی

اگر این زوایا در صورت به درستی لحاظ نشود، فرم بینی زشت و به طور کلی بینی را بد جلوه می دهد به همین سبب است که فوق تخصصان و جراحان بینی روش های مختلفی را برای تعیین آن بیان می کنند.

بهترین جراح بینی در غرب تهران اغلب اوقات برجستگی و قوز بینی را براساس نوک بینی نسبت به لب بالا می سنجد و طول لب را معیار قرار می دهد. شایان ذکر است که بگوییم در صورتی که آنالیز کردن از لب صورت نگیرد بنا به دلایلی که مهم ترین آن کوچک بودن لب است، جراح بینی از برجستگی بینی تا محل اتصال پیشانی به بینی آنالیز می نماید به گونه ی که در شیار پره بینی خطی رسم می کند که به صورت عمودی است، سپس خط دیگر به موازات آن (مجددا عمودی) از شیار پره بینی به نوک بینی کشیده می شود. گفته می شود خطی از نوک بینی به پیشانی می کشند و نسبت خط نوک بینی را به طول بینی را 0.55 تعیین می نمایند.

در صورتی که این خط طبیعی و نرمال رسم شود زاویه بین بینی و صفحه صورت باید به یک اندازه باشد که معمولا 35 درجه تخمین زده می شود.

گفته می شود که برای این که قوز بینی به راحتی در صورت فرد محو شود بهترین و مناسب ترین روش جراحی زیبایی بینی است که برای این منظور مراجعه به یک جراح بینی حاذق و باتجربه بسیار حائز اهمیت می باشد تا بتواند بهترین نتایج و ایده ال ترین آن را برای متقاضی به همراه بیاورد.

استفاده از روش های خانگی و موقت برای رفع قوز و همچنین تزریق ژل به بینی موقت و کوتاه مدت است و مانند جراحی نتایج خوبی را به همراه نمی آورد.

چکیده مطلب

جراح بینی در حین درمان قوز بینی نمای نیم رخ را نسبت به نوک بینی را بررسی می کند و مناسب ترین روش را برای حذف قوز اضافی به کار می گیرد تا بینی در شرایط یک به یک و مساوی در صورت جلوه دهد.

به منظور دستیابی به بینی زیبا بهتر است به یک متخصص گوش و حلق و بینی حاذق و باتجربه مراجعه نمایید که ما در این مقاله دکتر علی طاهری نیا بهترین پزشک و باتجربه ترین متخصص را معرفی می نماییم. شماره تماس 44247536

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا متولد ۱۳۵۶ تهران، فارغ التحصیل پزشکی عمومی درسال ۸۳ از دانشگاه علوم پزشکی ایران و فارغ التحصیل سال ۹۱ در رشته تخصصی گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی ایران هستند و بیشتر در کنگره های مرتبط با رشته تخصصی از جمله کنگره های بین المللی راینولوژی ایران شرکت نموده اند.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 10 =

Call Now Buttonتماس با پزشک