دکتر علی طاهری نیا 4 مقالات 4 جراحی پلاستیک سه بعدی بینی
مدت زمان مطالعه2 دقیقه

جراحی پلاستیک سه بعدی بینی

مدت زمان مطالعه2 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

جراحی پلاستیک سه بعدی بینی

امروزه از روش های متنوعی برای جراحی بینی استفاده می شود . افراد با هدف های متفاوت برای زیبایی بینی خود اقدام می کنند. قبل از جراحی بینی باید بر روی  آناتومی صورت و بینی بررسی شود تا  بینی با صورت تناسب داشته و نتیجه جراحی رضایت بخش باشد. برخی از جراحان بینی در حین انجام جراحی این بررسی را انجام می دهند . عده ی دیگری از پزشکان قبل از جراحی به بررسی بینی و صورت پرداخته و  درباره انتظارات فرد با هم به توافق می رسند. در برخی موارد نیاز به جراحی و ترمیم سایر اجزای صورت وجود دارد نه جراحی بینی . به همین دلیل بررسی دقیق قبل از جراحی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. روشی که به تازگی در ایران مورد استفاده جراحان زیبایی و پلاستیک قرار گرفته و افرادی از آن استقبال خوبی داشتند،تکنولوژی طراحی سه بعدی جراحی بینی قبل از انجام جراحی می باشد. در جراحی بینی به روش های متداول امروزی، درصدی از خطا از سوی جراحان بینی مشاهده شده است که افراد را برای انجام مجدد جراحی بینی مجبور می کند. مشکلاتی که غالبا در این جراحی ها وجود دارد به شرح ذیل می باشد:

  1. جراح و بیمار درباره شکل بینی ایده آل نظر و ایده مشترکی ندارند.
  2. در شکل دهی بینی و تناسب آن با اجزای صورت پزشک ممکن است دچار خطا شود.
  3. بسیاری از جراحی های زیبایی بدون هدف بوده و ضرورتی برای جراحی وجود نداشته است.
جراحی-پلاستیک-سه-بعدی-بینی

جراحی-پلاستیک-سه-بعدی-بینی

نحوه انجام جراحی بینی پلاستیک سه بعدی

در این روش ابتدا به وسیله دستگاه اسکنر قوی از چهره فرد قبل از جراحی تصویر سه بعدی گرفته می شود. پزشک با استفاده از نرم افزارهای ویژه و کاربردی چهره فرد را بررسی کرده و با طراحی ،جراحی زیبایی روی بینی فرد در کامپیوتر انجام می دهد. در این صورت فرد تغییرات انجام شده بعد از جراحی را روی مانیتور می بیند . طراحی سه بعدی این امکان را به فرد می دهد که درباره تغییراتی که می توان روی بینی و صورت انجام داد با پزشک خود در میان بگذارد. در مواردی پیش می آید که تغییراتی که فرد متقاضی خواستار آن در جراحی می باشد قابل اجرا نبوده و از جراحی بینی صرف نظر می کند. در واقع این تکنولوژی به فرد فهم درستی از جراحی زیبایی بینی و صورت داده و موارد ضرورت تغییرات در نواحی مورد نظر را در اختیار فرد قرار می دهد. انتخاب جراح بینی متبحر و باتجربه در این امر شما را در داشتن جراحی بینی خوب  یاری می رساند .

سایر خدمات دکتر طاهری نیا :

 

 

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا متولد ۱۳۵۶ تهران، فارغ التحصیل پزشکی عمومی درسال ۸۳ از دانشگاه علوم پزشکی ایران و فارغ التحصیل سال ۹۱ در رشته تخصصی گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی ایران هستند و بیشتر در کنگره های مرتبط با رشته تخصصی از جمله کنگره های بین المللی راینولوژی ایران شرکت نموده اند.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 8 =

Call Now Buttonتماس با پزشک