دکتر علی طاهری نیا 4 جراحی بینی 4 جراحی بینی و بارداری
مدت زمان مطالعه2 دقیقه

جراحی بینی و بارداری

مدت زمان مطالعه2 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

جراحی بینی و بارداری

چند وقت بعد عمل بینی می توان باردار شد؟

زمان مناسب بارداری بعد از جراحی زیبایی بینی چه وقت می باشد؟

امروزه عمل بینی از استقبال طیف وسیعی از افراد به خصوص جوانان  در جامعه قرار گرفته است به طوری که اگر به اطراف و به ویژه مردم نظری بیفکنیم خواهیم دید که از هر دو سه نفر، یک نفر این عمل را خواه به علت درمان و خواه به منظور زیبایی انجام داده است. این عمل ایمن و کم خطر می باشد و هیچ گونه عوارض جانبی را برای فرد به همراه ندارد در صورتی که به یک متخصص یا جراح بینی حاذق مراجعه کند.

از جمله دغدغه های فکری برخی از متقاضیان جراحی زیبایی بینی (خواه متقاضیان جراحی بینی گوشتی یا جراحی بینی استخوانی) این است که آیا افرادی که دارای برخی از بیماری های داخل بینی هستند می توانند این عمل را انجام دهند؟ آیا در صورت انجام جراحی زیبایی بینی عوارض جانبی را برای فرد به همراه می آورد؟ آیا خانم های باردار نیز می توانند این عمل را انجام دهند؟

 در این مقاله ما سعی نموده ایم که به این پرسش ها از زبان دکتر علی طاهری نیا بهترین جراح بینی در غرب تهران پاسخ دهیم.

جراحی بینی و بارداری

جناب دکتر علی طاهری نیا جراح بینی حاذق در غرب تهران بر این سخن تاکید می کند که افرادی که دارای برخی از بیماری های داخل بینی هستند از جمله آلرژی یا سینوزیت بهتر است که ابتدا اقدام به درمان نمایند و سپس به این عمل اقدام کنند. برای این منظور بهتر است که در فصلی که جراح بینی تجویز می نماید این عمل را انجام دهند. باید متذکر شویم که در صورت درمان هیچ گونه عوارض جانبی را برای متقاضی به همراه نمی آورد و تنها باید مراقبت های بعد از عمل را اعمال نماید.

اما در مورد بانوان بارداری که قصد جراحی زیبایی بینی را دارند، بهتر است بگوییم که این عمل را تا زمان زایمان به تعویق بیاندازند و بهتر آن است که 2 تا 3 ماه بعد از زایمان باشد. در صورتی که این عمل را انجام داده اند و خواهان بارداری اند بهتر است که 4 تا 6 ماه صبر کنند و سپس اقدام به حاملگی نمایند. زیرا تا زمانی که بخیه های داخل بینی ترمیم پیدا ننماید نباید باردار شود ، پروسه بارداری باعث ایجاد فشار به اجزای داخلی بینی می شود و بینی کبود و متورم در چهره ظاهر می شود.

به منظور دستیابی به بینی زیبا و ایده آل بعد از جراحی بینی بهتر است به یک جراح بینی حاذق و باتجربه مراجعه نمایید که ما در این مقاله دکتر علی طاهری نیا جراح بینی باتجربه را معرفی می نماییم. شماره تماس 44247536

برخی از خدمات دکتر طاهری نیا بهترین جراح بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی

جراحی گوش

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا متولد ۱۳۵۶ تهران، فارغ التحصیل پزشکی عمومی درسال ۸۳ از دانشگاه علوم پزشکی ایران و فارغ التحصیل سال ۹۱ در رشته تخصصی گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی ایران هستند و بیشتر در کنگره های مرتبط با رشته تخصصی از جمله کنگره های بین المللی راینولوژی ایران شرکت نموده اند.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − چهار =

Call Now Buttonتماس با پزشک