دکتر علی طاهری نیا 4 جراحی بینی 4 تفاوت رینوپلاستی روش باز با بسته
مدت زمان مطالعه2 دقیقه

تفاوت رینوپلاستی روش باز با بسته

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
مدت زمان مطالعه2 دقیقه

تفاوت رینوپلاستی روش باز با بسته

آیا بین روش باز رینوپلاستی با روش بسته آن تفاوتی وجود دارد؟
هزینه روش بسته بینی چقدر است؟
روش باز جراحی بینی بهتر است یا روش بسته؟

یکی از جراحی هایی که اخیرا در بین اکثر افراد و به خصوص جوانان از استقبال گسترده ای همراه شده است جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی می باشد که اگر به اطراف خود نظری بیفکنیم خواهیم دید که در هر خانواده ای تعدادی از اعضا خواه بنابه دلایلی و یا خواه بنابه زیبایی این عمل را انجام داده اند. اما نکته ای که برای بیشتر مخاطبان مهم می باشد در این است که مراجعه به یک جراح بینی حاذق و هزینه جراحی زیبایی بینی را می خواهند بدانند که باید متذکر شویم تا زمانی که به جراح بینی مراجعه نکرده باشید و نوع و پوست و غضروف و همچنین اسکلت بینی را مشاهده ننماید قادر به تعیین قیمت ثابتی برای جراحی بینی نخواهد بود. پس توصیه جراح بینی بر این است که ابتدا باید به مطب مراجعه نماید و بعد از بررسی و مشاهده هزینه و دوره نقاهت و آموزش های لازم را به متقاضی عرضه دارد.

تفاوت رینوپلاستی روش باز با بسته

از جمله سوال های دیگر متقاضیان جراحی زیبایی بینی در این است که آیا روش باز جراحی را انتخاب نمایند یا روش بسته عمل را؟ که متذکر می شویم انتخاب هر کدام از این روش ها نیز باید با صلاح دید جراح بینی صورت گیرد. اما نگاه کلی به روش باز رینوپلاستی و روش بسته در این می باشد که در روش باز جراح بینی بعد از کنار زدن پوست بینی خواهان دسترسی به استخوان و غضروف بینی است و با ایجاد برش کوچکی بر روی سطح بینی و یا نوک بینی در کناره های سوراخ بینی اقدام به جراحی می نماید و دیگر برش ها را نیز در داخل اعمال می کند. شایان ذکر است که بگوییم اکثر جراح های بینی این روش را انتخاب می کنند زیرا دید و دسترسی به هیکل داخلی بینی راحت تر و بهتر است. اما در روش بسته جراحی رینوپلاستی تمام برش ها و شکاف ها در داخل بینی صورت می گیرد و هیچ گونه علائم ظاهری در سطح بینی وجود ندارد اما یکی از تفاوت های این دو روش در این است که جراح بینی در روش بسته بینی دسترسی محدود و کمی دارد.

برخی از خدمات دکتر طاهری نیا بهترین جراح بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی

جراحی گوش

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا متولد ۱۳۵۶ تهران، فارغ التحصیل پزشکی عمومی درسال ۸۳ از دانشگاه علوم پزشکی ایران و فارغ التحصیل سال ۹۱ در رشته تخصصی گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی ایران هستند و بیشتر در کنگره های مرتبط با رشته تخصصی از جمله کنگره های بین المللی راینولوژی ایران شرکت نموده اند.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + سیزده =

Call Now Buttonتماس با پزشک