دکتر علی طاهری نیا 4 جراحی بینی 4 تغییر صدا بعد از جراحی بینی
مدت زمان مطالعه3 دقیقه

تغییر صدا بعد از جراحی بینی

مدت زمان مطالعه3 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

تغییر صدا بعد از جراحی بینی

آیا در همه ی افراد تغییر صدا بعد از جراحی بینی رخ می دهد؟

آیا با جراحی زیبایی بینی صدا برای همیشه تغییر پیدا می نماید؟

درمان قطعی برای کنترل تغییرصدا بعد از جراحی بینی وجود دارد؟

در این مقاله توضیحات جامع و مفصلی پیرامون تغییر صدا بعد از جراحی بینی گردآوری شده است که جهت کسب اطلاعات بیشتر بهتر است این متن را تا انتها مطالعه نماید. با ماهمراه باشید.

یکی از دغدغه های فکری بیشتر افرادی که کاندیدا برای جراحی زیبایی بینی یا عمل رینوپلاستی می شوند، این می باشد که آیا بعد از عمل بینی صدایشان تغییر خواهد نمود؟ آیا رخداد این عارضه موقتی است یا دائمی؟ به منظور عدم پیشامد این تغییر چه باید کرد؟ و…

تغییر صدا بعد از جراحی بینی

دکتر علی طاهری نیا بهترین جراح بینی در تهران در این باره تاکید می کند اگر در پی یک جراح بینی حاذق و باتجربه باشید، وعمل را به بهترین وجه انجام دهد، این عارضه در متقاضی پیش نخواهد آمد، اگر هم رخ دهد بسیار کم است به طوری که بعد از چند روز از بین می رود.

اما اخیر تحقیقات پزشکی این مورد را تایید کرده که متقاضی با انجام جراحی بینی، ممکن است که مقداری صدایش تغییر کند این مسئله به دلیل این است که هوایی که داخل بینی می شود به راحتی وارد سوراخ های بینی نخواهد شد، در نتیجه فرد دچار گرفتگی صدا می شود. هرچقدر که این حفره های بینی نازک شود بر تون صدا تاثیر خواهد گذاشت و باعث کاهش صدا در فرد می شود. بنابراین برای کنترل این تغییر بهتر است که جراح و متقاضی زیاد سوراخ های بینی را کوچک نکند و به اندازه فرم و شکل صورت عمل کند. در بیشتر مواقع متقاضی خواهان جراحی بینی عروسکی یا عمل بینی فانتزی است که باعث ایجاد این تغییر می شود.

اغلب اوقات افراد تغییر صدا را در خود احساس نمی کنند و یا خللی در روابط اجتماعی آنان ایجاد نمی کند اما اگر متقاضی شغل و حرفه اش مرتبط با صدا باشد باید به این مسئله بسیار توجه کند.برای این منظور توصیه می شود که حتما باید به یک جراح بینی باتجربه و خبره مراجعه شود تا قبل از عمل مشاوره های لازم صورت گیرد.

جراحی زیبایی بینی هیچ گونه عوارض جانبی حادی را برای متقاضی در پی ندارد، فقط ممکن است که آبریزش بینی و یا کاهش حس بوبایی بعد از عمل به طور موقت به فرد دست دهد که جای نگرانی ندارد و به مرور برطرف خواهد شد.

چکیده مطلب

بهتر است که قبل از عمل مشاوره های لازم را با جراح داشته باشید تا با دیدی واقع بینانه به جراحی زیبایی بینی بپردازید. این تحقیق باعث می شود که فرد در هنگام عمل بینی استرسش مهار شود و هیچ ناراحتی را نداشته باشد.

به منظور دستیابی به بینی زیبا بهتر است به یک متخصص گوش و حلق و بینی حاذق و باتجربه مراجعه نمایید که ما در این مقاله دکتر علی طاهری نیا بهترین پزشک و باتجربه ترین متخصص را معرفی می نماییم. شماره تماس 44247536

برخی از خدمات دکتر طاهری نیا بهترین جراح بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی

جراحی گوش

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا متولد ۱۳۵۶ تهران، فارغ التحصیل پزشکی عمومی درسال ۸۳ از دانشگاه علوم پزشکی ایران و فارغ التحصیل سال ۹۱ در رشته تخصصی گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی ایران هستند و بیشتر در کنگره های مرتبط با رشته تخصصی از جمله کنگره های بین المللی راینولوژی ایران شرکت نموده اند.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + هفده =

Call Now Buttonتماس با پزشک