دکتر علی طاهری نیا » جراحی بینی » تاثیر آلودگی هوا بر جراحی بینی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

تاثیر آلودگی هوا بر جراحی بینی

تاثیر آلودگی هوا بر جراحی بینی

آیا آلودگی هوا بر جراحی بینی تاثیر منفی می گذارد؟ در صورتی که این جراحی درهوای آلوده انجام دهند در شکل و فرم نهایی بینی تاثیر می گذارد؟

اگر در روزهای نخستین از عمل بینی از منزل خارج شویم و هوا آلوده باشد، عوارض جانبی حادی را برای فرد به همراه می آورد؟ و…

برای این که بیشتر در زمینه ی جراحی زیبایی بینی در ایام آلوده سال و پیامدهای آن بدانیم،  بهتر است که این مقاله را تا پایان مطالعه بفرمایید.

تاثیر آلودگی هوا بر جراحی بینی

یکی از پروسه های مهم در زمینه ی جراحی زیبایی و پلاستیک، جراحی زیبایی بینی یا عمل رینوپلاستی است که از استقبال بی نظیر افراد علی الخصوص جوانان برخوردار شده است به طوری که ممکن است در هر خانواده ی یک الی دو نفر از اعضای آن، این عمل زیبایی را انجام داده باشند. گفته می شود که در صورتی که به جراح بینی حاذق و باتجربه مراجعه شود، هیچ گونه عوارض و علائمی بعد از عمل برای متقاضی ایجاد نخواهد شد. اما از جمله دغدغه های فکری افراد در این می باشد که این جراحی را باید چه زمانی از سال انجام داد؟ در صورتی که در روزهای آلوده ای هوا انجام دهند چه پیامدهای منفی دارد؟

توصیه دکتر علی طاهری نیا بهترین جراح بینی درتهران بر این است که اگر متقاضی این عمل را در ایامی انجام دهد که متقارن با آلودگی هوا باشد باید حتی الامکان از خارج شدن از منزل اجتناب ورزد و در صورت خروج اضطراری از ماسک های حاوی فیلتر استفاده نماید. برای این که مخاط های داخل بینی خشک نشود، برخی از داروها را به بیمار تجویز می کنند که باید طبق دستورالعمل استفاده نماید. اگر بیمار دارای سابقه ی آسم و یا آلرژی می باشد باید ابتدا به پزشک معالج خود مراجعه نماید و بعد از صلاح دید جراحی زیبایی بینی را انجام دهد.

چکیده مطلب

انجام جراحی زیبایی بینی تنها به تبحر و تجربه ی جراح زیبایی بستگی دارد و هر چقدر به نزد یک جراح بینی خبره مراجعه شود، میزان رضایت مندی فرد بالا می باشد.

اگر فردی دارای آسم باشد و در فصل پاییز که اغلب هوا آلوده و ذرات معلق در هوا وجود دارد، بخواهد جراحی زیبایی بینی را انجام دهد، توصیه دکتر علی طاهری نیا بر این است که تا زمانی که آلودگی هوا برطرف نشده و درمان آسم را انجام نداده از انجام این پروسه اجتناب نماید.

به منظور دستیابی به بینی خوب و زیبا بهتر است به یک متخصص گوش و حلق و بینی حاذق و باتجربه مراجعه نمایید که ما در این مقاله دکتر علی طاهری نیا بهترین پزشک و باتجربه ترین را معرفی می نماییم. شماره تماس 44247536

برخی از خدمات دکتر طاهری نیا بهترین جراح بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی

جراحی گوش

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا متولد ۱۳۵۶ تهران، فارغ التحصیل پزشکی عمومی درسال ۸۳ از دانشگاه علوم پزشکی ایران و فارغ التحصیل سال ۹۱ در رشته تخصصی گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی ایران هستند و بیشتر در کنگره های مرتبط با رشته تخصصی از جمله کنگره های بین المللی راینولوژی ایران شرکت نموده اند.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *