دکتر علی طاهری نیا » جراحی بینی » عمل بینی گوشتی مدل نیمه فانتزی + نمونه کار و فیلم
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

عمل بینی گوشتی مدل نیمه فانتزی + نمونه کار و فیلم

عمل بینی نیمه فانتزی گوشتی نوعی جراحی زیبایی بینی بوده که ترکیبی از جراحی بینی طبیعی و جراحی بینی فانتزی می باشد. در این روش که برای بینی های گوشتی به کار گرفته می شوند نوک بینی کمی به سمت بالا متمایل می باشد و به همین جهت مدل بینی چندان غیرطبیعی به نظر نمی رسد. توجه داشته باشید که بینی نیمه فانتزی گوشتی کوچکتر از بینی های طبیعی می باشد. بنابراین اگر بینی گوشتی دارید و قصد عمل جراحی زیبایی بینی دارید بهتر است با بهترین جراح بینی نیمه فانتزی مشاوره داشته باشید و بنا به صلاح دید پزشک مدل بینی نیمه فانتزی را برای جراحی انتخاب کنید. مدل بینی فانتزی برای بینی های گوشتی مناسب نیست و علت این است که در این مدل پشت بینی به حالت کاملا خمیده قرار می گیرد و یا نوک بینی بیش از حد بالا می رود که این مورد در بینی های گوشتی باعث می شود مصنوعی به نظر برسند.

نمونه کارهای دکتر علی طاهری نیا متخصص گوش و حلق و بینی

جراحی-بینی-باز
سپتورینوپلاستی علی طاهری نیا

جراحی بینی نیمه فانتزی گوشتی

بینی های گوشتی دارای بافت محکم و غضروف های محکمی می باشند. این بینی ها معمولا پوست ضخیمی همم دارند که کمی کار را برای بینی نیمه فانتزی گوشتی سخت می کند. برای دستیابی به یک جراحی بینی نیمه فانتزی گوشتی خوب باید در انتخاب بهترین جراح بینی در تهران دقت بسیاری به خرج دهید.

افراد با بینی گوشتی به دلیل دارا بودن پوست ضخیم و غضروف های ضعیف کاندید مناسبی برای جراحی بینی نیمه فانتزی می باشند البته بهترین و مناسب ترین مدل جراحی برای این دسته از افراد جراحی بینی طبیعی می باشد.

به طور کلی در جراحی زیبایی بینی هر چه پوست بینی نازک تر و بینی استخوانی تر باشد مدل های فانتزی و نیمه فانتزی نتایج بهتری را به همراه خواهند داشت و هر چه پوست بینی ضخیم تر باشد جراحی بینی طبیعی نتایج موفقیت آمیز تری به همراه خواهد داشت .

نمونه عمل های دکتر علی طاهری نیا

فیلم واقعی عمل بینی گوشتی مدل نیمه فانتزی

کاندید مناسب بینی نیمه فانتزی گوشتی

ابتدا باید این نکته را متذکر شویم که جراحی زیبایی بینی یک انتخاب کاملا فردی بوده و هر شخصی باید به انگیزه و خواست خود این جراحی را انجام دهد. هر شخصی می تواند هر مدل بینی را برای جراحی انتخاب کند و انجام آن به تصمیم پزشک و پیش بینی نتایج عمل بستگی دارد. به طور کلی افرادی که کاندید مناسب بینی نیمه فانتزی گوشتی می باشند به شرح زیر هستند:

  • رشد صورت کامل شده باشد و بینی به اندازه کافی رشد کرده باشد(به عبارتی سن بالای 18 سال توصیه می شود)
  • از نظر جسمی در سلامت باشید.
  • پوست بینی شما زیاد ضخیم و کلفت نباشد.
  • غضروف های بینی به اندازه کافی باشد.
  • دید مثبت و واقع بینانه از جراحی بینی وجود داشته باشد.

بیشتر بخوانید: بهترین جراح بینی نیمه فانتزی

اقدامات قبل از جراحی بینی نیمه فانتزی گوشتی

حتما در نظر داشته باشید که بعد از جراحی بینی نیاز به یک همراه دارید تا شما را جهت بازگشت به منزل و حتی چند روز بعد از عمل همراهی کند

  • دو هفته قبل از عمل بینی نیمه فانتزی گوشتی لازم است مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند ویتامین E و آسپیرین را متوقف کنید. این داروها می توانند سبب خونریزی در حین عمل شوند.
  • مصرف دخانیات و نوشیدنی های الکی را دو هفته قبل از جراحی قطع کنید زیرا نیکوتین موجود در سیگار می تواند روند بهبود راکاهش دهد همچنین الکل می تواند سبب رقیق شدن خون و خونریزی حین عمل شود.
  • از چند روز قبل از عمل بینی نیمه فانتزی گوشتی لازم است آب به میزان فراوان بنوشید.
  • شب قبل از جراحی استحمام کرده و از ارایش داشتن بپرهیزید.
  • در صورتی که ناخن های شما دارای لاک می باشد لازم است قبل از جراحی پاک کنید.

سن مناسب برای عمل بینی نیمه فانتزی گوشتی

عمل بینی در صورتی که به قصد رفع انسداد و یا ناهنجاری های تنفسی باشد می تواند قبل از سن بلوغ هم انجام شود اما اگر عمل بینی به قصد جراحی زیبایی است لازم است بعد از سن بلوغ انجام شود و توصیه ما به شما این است که این عمل را بعد از سن 18 سالگی انجام دهید. توجه داشته باشید که جراحی های زیبایی چه صورت چه بدن باید در سنی انجام شوند که رشد کامل انجام گرفته باشد و بعد از عمل دوباره رشد ایجاد نشود.

کلام آخر

عمل بینی گوشتی به فرم نیمه فانتزی یکی از انتخاب های افرادی می باشد که می خواهند هم بینی خوش فرمی داشته باشند هم نقایص بینی آن ها برطرف شود. با این وجود انتخاب این روش ها برای جراحی زیبایی بینی وابسته به تصمیم پزشک می باشد و لازم است تمامی جنبه ها از جانب پزشک شما در نظر گرفته شود سپس اقدام به عمل نمایید. گاهی پیش می آید که با توجه به فرم بینی شما و جنس پوست بینی این فرم بینی برای شما مناسب نمی باشد و لازم است فرم طبیعی را انتخاب کنید.

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا متولد ۱۳۵۶ تهران، فارغ التحصیل پزشکی عمومی درسال ۸۳ از دانشگاه علوم پزشکی ایران و فارغ التحصیل سال ۹۱ در رشته تخصصی گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی ایران هستند و بیشتر در کنگره های مرتبط با رشته تخصصی از جمله کنگره های بین المللی راینولوژی ایران شرکت نموده اند.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *