دکتر علی طاهری نیا 4 جراحی بینی 4 بهترین فصل جراحی بینی
مدت زمان مطالعه3 دقیقه

بهترین فصل جراحی بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
مدت زمان مطالعه3 دقیقه

اغلب اوقات برای افراد این مسئله پیش می آید که به راستی مناسب ترین و بهترین فصل و زمان برای جراحی زیبایی بینی یا عمل رینوپلاستی چه وقت است؟ آیا این عمل را باید در فصل خاصی انجام داد؟ در صورتی که در فصل مناسبش صورت نگیرد، چه عوارضی برای متقاضی رخ خواهد داد؟ آیا در فصل بهار یا فصل تابستان بهتر است یا فصل پاییز و زمستان؟ سوالات دیگر و مشابه این برای متقاضیان پیش می آید که خواهان دانستن آن می باشند. در این مقاله سعی شده که مقداری از این سوالات گنگ و نامفهوم را برای افراد پاسخ دهیم. اما قبل از آن تاکید می کنیم قبل از انجام جراحی تمام سوالات پیچیده ای خود را از جراح بینی بپرسید تا جای هیچ گونه سوال گنگ و مبهمی برایتان پیش نیاید.  در این مقاله توضیحات جامع در رابطه با زمان مناسب و سن ایده آل برای عمل رینوپلاستی و همچنین بهترین فصل برای جراحی بینی گردآوری شده است، جهت کسب اطلاعات بیشتر، بهتر است این متن را تا انتها مطالعه نمایید. با ما باشید.

بهترین فصل جراحی بینی

از جمله سوالاتی که افراد و متقاضیان این عمل از بهترین جراح بینی در تهران می  پرسند، این می باشد که سن و زمان مناسب برای جراحی زیبایی بینی چه هنگام است؟ آیا همه ی افراد می توانند این عمل را هر زمان که تمایل دارند انجام دهند؟

پاسخ جراح بینی این گونه است که: بهترین زمان برای جراحی زیبایی بینی از 18 سالگی می باشد که باز تاکید می کنند تا زمانی که اعضای صورت در حال رشد باشد و رشد بینی متوقف نشده باشد، متقاضی نمی تواند این پروسه را انجام دهد. جراحی زیبایی بینی در جنسیت افراد متفاوت می باشد زیرا که خانم ها نسبت به آقایان دارای غضروف و ظرافت در بینی اند و نمی توان متوقع بود که فرم نهایی بینی به یک شکل باشد. در ضمن افرادی که از لحاظ عاطفی و جسمی به بلوغ نرسیده باشند نیز نباید این عمل را انجام دهند زیا انتظارات و توقعات غیر معقول بعد از عمل دارند.

بهترین فصل عمل بینی

اغلب جراحان پلاستیک و بینی در یک کلام متفق القول هستند و معتقدند که جراحی زیبایی بینی یا عمل رینوپلاستی فصل خاصی را نمی طلبد و بیشتر بسته به خود فرد است که بیماری و یا مشکلی در داخل بینی نداشته باشد، زیرا افرادی که دارای آلرژی  و یا حساسیت هستند و در برخی از فصل  ها به خصوص بهار عود می کند بهتر آن است که ابتدا آلرژی را برطرف کند و جراحی را در فصلی انجام دهد که حساسیتی را برایش در پی نداشته باشد. برای این منظور بهتر است که مشاوره های لازم را با جراح بینی انجام دهد و بهترین فصل را انتخاب کند. دغدغه ای فکری اغلب متقاضیان جراحی زیبایی بینی بر این است که می گویند اگر عمل بینی را در فصل تابستان انجام دهیم به دلیل گرما ورم و التهاب بیشتر می شود و اگر در فصل بهار صورت گیرد، دچار حساسیت و آلرژی فصلی خواهیم شد و به بینی صدمه وارد می کند و اگر در فصل سرما و زمستان انجام گیرد دچار آبریزش و سرماخوردگی خواهیم شد در حالی که توصیه دکتر علی طاهری نیا جراح بینی حاذق در تهران بر این است که این سخنان همگی شایعه و خرافات است و هیچ گونه پایه علمی ندارد.

چکیده مطلب

جراحی زیبایی بینی فصل خاصی را نمی طلبد و بهتر است ابتدا موقعیت زندگی و کاری خود را تنظیم کنید زیرا که بعد از جراحی بینی تا یک هفته نیاز به استراحت و بستری شدن در خانه وجود دارد.

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا متولد ۱۳۵۶ تهران، فارغ التحصیل پزشکی عمومی درسال ۸۳ از دانشگاه علوم پزشکی ایران و فارغ التحصیل سال ۹۱ در رشته تخصصی گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی ایران هستند و بیشتر در کنگره های مرتبط با رشته تخصصی از جمله کنگره های بین المللی راینولوژی ایران شرکت نموده اند.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
بینی خوش و چهره جذاب با جراحی قوز بینی

بینی خوش و چهره جذاب با جراحی قوز بینی

یکی از روش های برطرف کردن و اصلاح قوز یا ناهمواری های روی بینی، جراحی قوز بینی می باشد. این جراحی می توان با رفع برآمدگی روی بینی، باعث بهبود فرم بینی و در نتیجه زیبایی چهره شود....

همه چیز درباره جراحی بینی مردانه

همه چیز درباره جراحی بینی مردانه

جراحی زیبایی بینی، تنها مختص خانم ها نیست بلکه آقایان نیز از این جراحی استقبال گسترده ای کرده اند. یکی از مشکلاتی که آقایان با آن مواجه اند بزرگ و یا کوچک بودن بینی یا عدم تناسب...

همه چیز درباره جراحی بینی طبیعی

همه چیز درباره جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی متقاضیان و داوطلبان بسیار زیادی پیدا کرده است. به ویژه در سال های اخیر که فرم های فانتزی از سوی بسیاری از اشخاص، غیرطبیعی تلقی می شود. علاوه بر این هستند افرادی...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *