دکتر علی طاهری نیا 4 جراحی بینی 4 بهترین فصل جراحی بینی
مدت زمان مطالعه2 دقیقه

بهترین فصل جراحی بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
مدت زمان مطالعه2 دقیقه

زمان مناسب و سن نرمال برای جراحی زیبایی بینی چه هنگام می باشد؟

 بهترین فصل جراحی بینی چه موقع است؟

در این مقاله توضیحات جامع در رابطه با زمان مناسب و سن ایده آل برای عمل رینو پلاستی و همچنین بهترین فصل برای جراحی بینی گردآوری شده است، جهت کسب اطلاعات بیشتر، بهتر است این متن را تا انتها مطالعه نمایید. با ما باشید.

اخیرا جراحی پلاستیکی که در بین افراد بسیار شایع شده است، عمل بینی می باشد که ممکن است در هر سنی صورت بگیرد. اما اغلب نوجوانان و جوانان از این عمل بی خطر و ایمن استقبال کرده اند. افراد با این پروسه میزان اعتماد به نفس آنان را افزایش می دهند و موجب حفط توازن و تناسب در اجزای صورت می شود.

بهترین فصل جراحی بینی

از جمله سوالاتی که افراد و متقاضیان این عمل از بهترین جراح بینی در تهران می  پرسند، این می باشد که سن و زمان مناسب برای جراحی زیبایی بینی چه هنگام است؟ آیا همه ی افراد می توانند این عمل را هر زمان که تمایل دارند انجام دهند؟

پاسخ جراح بینی این گونه است که: بهترین زمان برای جراحی زیبایی بینی از 18 سالگی می باشد که باز تاکید می کنند تا زمانی که اعضای صورت در حال رشد باشد  و رشد بینی متوقف نشده باشد، متقاضی نمی تواند این پروسه را انجام دهد. جراحی زیبایی بینی در جنسیت افراد متفاوت می باشد زیرا که خانم ها نسبت به آقایان دارای غضروف و ظرافت در بینی اند و نمی توان متوقع بود که فرم نهایی بینی به یک شکل باشد. در ضمن افرادی که از لحاظ عاطفی و جسمی به بلوغ نرسیده باشند نیز نباید این عمل را انجام دهند زیا انتظارات و توقعات غیر معقول بعد از عمل دارند.

بهترین فصل عمل بینی

اغلب جراحان پلاستیک و بینی در یک کلام متفق القول هستند و معتقدند که جراحی زیبایی بینی یا عمل رینوپلاستی فصل خاصی را نمی طلبد و بیشتر بسته به خود فرد است که بیماری و یا مشکلی در داخل بینی نداشته باشد، زیرا افرادی که دارای آلرژی  و یا حساسیت هستند و در برخی از فصل  ها به خصوص بهار عود می کند بهتر آن است که ابتدا آلرژی را برطرف کند و جراحی را در فصلی انجام دهد که حساسیتی را برایش در پی نداشته باشد. برای این منظور بهتر است که مشاوره های لازم را با جراح بینی انجام دهد و بهترین فصل را انتخاب کند.

چکیده مطلب

جراحی زیبایی بینی فصل خاصی را نمی طلبد و بهتر است ابتدا موقعیت زندگی و کاری خود را تنظیم کنید زیرا که بعد از جراحی بینی تا یک هفته نیاز به استراحت و بستری شدن در خانه وجود دارد.

آگاهی درباره ی بهترین فصل جراحی بینی

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا متولد ۱۳۵۶ تهران، فارغ التحصیل پزشکی عمومی درسال ۸۳ از دانشگاه علوم پزشکی ایران و فارغ التحصیل سال ۹۱ در رشته تخصصی گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی ایران هستند و بیشتر در کنگره های مرتبط با رشته تخصصی از جمله کنگره های بین المللی راینولوژی ایران شرکت نموده اند.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + یک =

Call Now Buttonتماس با پزشک