دکتر علی طاهری نیا » جراحی بینی » معرفی بهترین دکتر تیپ پلاستی در تهران + فیلم
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

معرفی بهترین دکتر تیپ پلاستی در تهران + فیلم

بهترین دکتر تیپ پلاستی یکی از مشکلاتی است که افراد با آن برای جراحی نوک بینی سروکار دارند. در سال‌های اخیر با پیشرفت در حوزه پزشکی و زیبایی، روش‌های جدیدی برای زیبایی افراد فارغ از جنسیت و سن به وجود آمده است. جراحی تیپ پلاستی یا جراحی نوک بینی برای فرم دهی بهتر بینی یکی از این روش‌های جدید جراحی بینی است. برای این کار باید افراد سعی کنند به بهترین دکتر تیپ پلاستی مراجعه کنند تا از جراحی تیپ پلاستی خود رضایت کامل داشته باشند و دچار مشکلات بعد از عمل نشوند.

در ابتدا ویدئوی جراحی تیپ پلاستی دکتر علی طاهری نیا را مشاهده کنید.

00:42
truncate dir-rtl

تیپ پلاستی چیست؟

ویژگی‌های بهترین دکتر تیپ پلاستی

یکی از ویژگی‌های بهترین دکتر تیپ پلاستی، دارا بودن مدرک تحصیلی معتبر است. البته افرادی هستند که با داشتن مدرک تحصیلی معتبر از تجربه و سابقه خوبی برخوردار نیستند و برای یافتن پزشکان با تجربه شما کافی است کمی تحقیق کنید. مهمترین ویژگی دکتر تیپ پلاستی، داشتن مهارت کافی و تجربه در زمینه انجام جراحی‌های تیپ پلاستی است. شما آزاد هستید هر پزشکی را برای انجام عمل تیپ پلاستی خود انتخاب کنید، اما بهتر است پزشکان باتجربه و با مهارت را برگزینید تا بعد از جراحی دچار مشکلات و پشیمانی نشوید.

داشتن توانایی برقرار کردن ارتباط با بیماران یکی دیگر از ویژگی‌های یک پزشک خوب است. مهم است که پزشک خوب بتواند با بیماران خود قبل از عمل و بعد از عمل مشاوره و توصیه‌های لازم را با صبر و شکیبایی به بیماران خود بدهد. بهترین دکتر تیپ پلاستی باید شناخت خوبی از روش‌های جدید زیبایی داشته باشد تا بتواند با بهترین روش ایرادات نوک بینی را به خوبی برطرف کند. دیدن نمونه کارها و عکس‌های قبل و بعد افرادی که این عمل را انجام داده‌اند و جویا شدن میزان رضایت آن‌ها، به شما نشان خواهد داد که پزشک مورد نظر چقدر مهارت و توانایی دارد.

با توجه به این نکات شما با تحقیق و جستجو می‌توانید بهترین دکتر تیپ پلاستی را بی‌یابید و بهترین عمل را سپری کنید.

بیشتر بخوانید: جراحی بینی گوشتی

چگونه بهترین دکتر تیپ پلاستی در تهران را پیدا کنیم؟

اگر در شهر تهران زندگی می‌کنید، باید بگوییم که پیدا کردن یک پزشک باتجربه و خوب به سختی یافت می‌شود. زیرا شما باید هر روز یکی یکی مطب‌ها را بگردید و سوالا کنید و این کار وقت زیادی را از شما می‌گیرد. تهران یک شهر پرجمعیت و بسیار شلوغی است که برای مطب گردی نیز شما باید ساعت‌ها در ترافیک و شلوغی بمانید. برای این کار بهترین را برای یافتن بهترین دکتر تیپ پلاستی در تهران این است که، در گوگل جستجو کنید و به راحتی در خانه خود با تمامی دکتر‌ها در ارتباط باشید و رزومه و نمونه کارهای آن‌ها را مشاهده نمایید.

یکی دیگر از راه‌های پیدا کردن بهترین دکتر تیپ پلاستی در تهران، پرسیدن از آشنایان و دوستانتان است که عمل تیپ پلاستی را انجام داده‌اند و از پزشک خود نهایت رضایت را دارند. بعد از شناخت یک دکتر خوب شما می‌توانید به سایت پزشک مورد نظر بروید و وقت مشاوره بگیرید و تمامی سوالات خود را در زمینه تیپ پلاستی از او بپرسید و با اطمینان کامل عمل خود را به بهترین دکتر بسپارید.

بیشتر بخوانید: هزینه عمل تیپ پلاستی

دکتر علی طاهری نیا

متخصص گوش و حلق و بینی

ایشان بورد تخصصی گوش، حلق و بینی خود را در سال ۹۱ اخذ نمودند. دکتر طاهری نیا فعالیت خود ر را در زمینه پزشکی ازسال ۸۳ و در زمینه تخصصی (جراحی گوش،حلق و بینی) از سال ۹۱ آغاز نمودند و عمده فعالیت ایشان در زمینه جراحی های بینی (شامل انحراف، زیبایی و آندوسکوپی سینوس)، جراحی زیبایی گوش می باشد. ایشان عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی ایران هستند و بیشتر در کنگره های مرتبط با رشته تخصصی از جمله کنگره های بین المللی راینولوژی ایران شرکت نموده اند.

بهترین دکتر تیپ پلاستی در تهران

مهم‌ترین نکات در انتخاب بهترین جراح تیپ پلاستی در تهران

1. سریع و بدون فکر کردن تصمیم نگیرید ، حتما قبل از رفتن برای انجام تیپ پلاستی تحقیقات خود را در مورد پزشک خوب انجام دهید و با اطمینان خاطر به پزشک مراجعه کنید.

2. داشتن اخلاق حرفه‌ای یک پزشک بسیار مهم است، اگر پزشک از اخلاق خوبی برخوردار نباشد ممکن است با شما صادق نباشد و شما را از عواقب بعد از عمل یا دیگر مشکلات و یا هزینه‌ها آگاه نکند.

3. حتما توجه داشته باشید به پزشکی مراجعه کنید که صلاحیت علمی داشته باشد. همه پزشکان صلاحیت علمی ندارند و در حوزه جراحی بینی تنها پزشکان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی صلاحیت دارند.

4. از نظرات افرادی که برای جراحی به بهترین دکتر تیپ پلاستی مراجعه کرده‌اند توجه کنید، زیرا افراد صادقانه نظر خود را از نارضایتی و یا رضایتمندی از کار پزشک بیان می‌کنند.  و شما از این طریق می‌توانید بهترین دکتر تیپ پلاستی را بی‌یابید.

5. دیدن نمونه کارهای پزشکان جراح نیز به شما در انتخاب بهترین دکتر تیپ پلاستی کمک می‌کند. با دیدن عکس‌های قبل و بعد از انجام عمل شما تشخیص می‌دهید که کار پزشک چگونه است.

6. درک چهره شناسی و داشتن توانایی و مهارت در این زمینه برای یک پزشک خیلی مهم است. پزشکی که درک درستی از چهره شما پیدا کند و بداند که چگونه می‌تواند تقارن را در صورت شما حفظ کند قطعا جزء یکی از بهترین دکتر تیپ پلاستی خواهد بود.

7. توجه پزشک به بیمار بعد از انجام عمل زیبایی خیلی مهم است. یک پزشک خوب همیشه در دسترس است و برای بیمار خود بعد از انجام تیپ پلاستی و یا هر گونه عمل زیبایی دیگر وقت تعیین می‌کند تا بیمار را تا مرحله بهبود چک کند و توصیه‌های لازم را به او بدهد.

نتیجه گیری

برای یافتن بهترین دکتر تیپ پلاستی کافی است نکات گفته شده را رعایت کنید و با کمی تحقیق و جستجو بهترین پزشک را می‌توانید بیا‌بید. در این رابطه برای صرفه جویی در وقت و هزینه خود می‌توانید از گوگل کمک بگیرید و با سرچ کردن در سایت‌های مختلف بهترین دکتر تیپ پلاستی را پیدا کنید.

سوالات متداول

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا متولد ۱۳۵۶ تهران، فارغ التحصیل پزشکی عمومی درسال ۸۳ از دانشگاه علوم پزشکی ایران و فارغ التحصیل سال ۹۱ در رشته تخصصی گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی ایران هستند و بیشتر در کنگره های مرتبط با رشته تخصصی از جمله کنگره های بین المللی راینولوژی ایران شرکت نموده اند.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *