دکتر علی طاهری نیا » جراحی گوش » بهترین جراح گوش در تهران
مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه

بهترین جراح گوش در تهران

جراحی زیبایی گوش، یکی از جراحی های پرکاربرد در دنیای امروز و البته تاثیرگذار بر زیبایی و تناسب چهره افراد دارد. یافتن بهترین جراح گوش در تهران می تواند از طرفی حفظ سلامتی شما را تضمین کند و از طرف دیگر زیبایی را به چهره شما بازگرداند. افراد زیادی هستنئد که با شکل و فرم ظاهری گوش خود مشکل دارند و از عدم تناسب آن با چهره ناراضی می باشند. از این رو قبل از انجام هر کاری، انتخاب یک جراح گوش خوب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در این مقاله شما را در این زمینه راهنمایی خواهیم کرد و اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار خواهیم داد. در ادامه با ما همراه باشید…

بهترین جراح برای زیبایی گوش

جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی چیست؟

 اتوپلاستی یا جراحی زیبایی گوش، به عملی گفته می شود که در آن، جراح اقدام به برطرف نمودن مشکلات گوش از جمله برجستگی های لاله گوش که به حالت بیرون زده ایجاد شده یا قرارگیری گوش ها به سمت بیرون می کند. این نواقص در ظاهر فرد تاثیر منفی می گذارد و باعث کاهش اعتماد بنفس در کودکان و بزرگسالان می شود. با استفاده از این جراحی، اندازه گوش متناسب می شود و در موقعیت مناسب خود قرار گرفته می شود.

 برای این که عوارض جانبی در فرد رخ ندهد هر چه سن فرد کم باشد، بهتر است که عمل زیبایی گوش صورت گیرد، زیرا لاله گوش دارای انعطاف بیشتری است و اغلب جراحان این عمل در سن 5 الی 6 سالگی را تجویز می نمایند. اغلب افراد خواهان جراحی زیبایی گوش هستند به همین دلیل باید به یک جراح حرفه ای و تخصصی مراجعه می نمایند که دارای تجربه بسیار بالایی باشد.

دکتر علی طاهری نیا، بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در تهران جراحی های زیبایی از جمله جراحی زیبایی گوش را انجام می دهند.

مزایای جراحی زیبایی گوش

 • نتایج حاصل از این جراحی بلندمدت می باشد.
 • جراحی زیبایی گوش باعث بالا رفتن اعتماد به نفس شخص می شود.
 •  به شکل کلی صورت زیبایی خاصی می بخشد.
 • نواقص و مشکلات گوش را برطرف می کند.
 • باعث جذابیت بیشتر چهره فرد می شود.
 • هیچ گونه عوارض جانبی یا خطری به همراه نخواهد داشت.
 • دوره ی نقاهت آن کوتاه مدت است.

کاندیدای مناسب جراحی زیبایی گوش

وجود نقص در گوش در برخی موارد دلایل مادرزادی دارد و از بدو تولد با کودک همراه است. به همین دلیل نیز کودکان یکی از کاندیداهای اصلی این جراحی هستند. در مواردی نیز که به دلیل عوامل بیرونی همچون تصادف، بیماری و… گوش فرد دچار مشکلاتی می گردد، کاربرد دارد. این جراحی برای افراد 6 سال به بالا که گوش آن ها به طور کامل رشد کرده باشد مناسب می باشد. افرادی که گوش های بزرگ و بیرون زده ای دارند می توانند از مزیت های این جراحی استفاده کنند.

مراقبت های بعد از جراحی گوش

لازم است فرد مراقبت هایی را پس از جراحی انجام دهد ازجمله:

تغذیه مناسب پس از جراحی گوش

گوش به عنوان یکی از اجزای صورت به دهان بسیار نزدیک بوده و ارتباط این دو اندام زیاد است و طبیعی است که انجام حرکات سریع و تند در حین تناول غذا می تواند تاثیر منفی بر نتیجه جراحی گوش شما داشته باشد.

علاوه بر نحوه غذا خوردن، مصرف غذاهایی با ادویه و نمک زیاد نیز می تواند در روند بهبودی شما اخلال ایجاد کند. بر این اساس توصیه می گردد تا زمان بهبودی کامل، از غذاهای نرم و آبکی همراه با سدیم و ادویه کم استفاده کنید.

سبزیجات، آبمیوه های طبیعی و انواع میوه ها می تواند تاثیر مثبتی بر تسریع بهبودی شما داشته باشد.

فعالیت های بدنی پس از عمل زیبایی گوش

علاوه بر تاثیر تغذیه مناسب در روند بهبودی پس از عمل زیبایی گوش، فعالیت های بدنی نیز می تواند در این خصوص تاثیرگذار باشد. پرهیز از انجام ورزش های سنگین یا جابه جایی اجسام سنگین در کمک به بهبودی شما تاثیرگذار است.

استفاده از هدبند

به منظور دریافت بهترین نتایج بعد از عمل دکتر تجویز به استفاده از هدبندهایی می دهد که حالت فشاری دارد و بیمار باید 3 هفته ی ابتدایی بعد از عمل همیشه از این کش استفاده کند. این اقدام باعث می شود که بافت های دستکاری شده زودتر ترمیم پیدا نماید و گوش بهتر حالت گیرد.

انتخاب بهترین جراح گوش در تهران

لازم است برای انجام این جراحی به بهترین متخصص در این حوزه مراجعه کنید. چراکه هرچند این عمل عوارض خاصی ندارد اما عدم مراجعه به بهترین جراح گوش می تواند باعث شود نتیجه نهایی مطلوب برای شما حاصل نگردد یا اینکه گوش ها قرینه نشود. به همین دلیل نیز توصیه میشود پیش از انجام این جراحی برای انتخاب پزشک خود تحقیقات لازم را انجام داده و بهترین دکتر با دانش علمی و تبحر کافی را برگزینید.

باید متذکر شویم که دکتر طاهری نیا این عمل را به گونه ای انجام می دهد که برش در پشت گوش قرار بگیرد و هیچ علائمی از جراحی در دید عموم واقع نشود.

بهترین جراح گوش در تهران

در صورتی که در پی یک جراح خوب و متخصص زیبایی حاذق می باشید ما در این مقاله دکتر علی طاهری نیا بهترین جراح گوش و بینی را در تهران معرفی می نماییم. دکتر قبل از اقدام به هرگونه جراحی تمامی مشاوره های قبل و بعد از عمل را به بیمار توضیح می دهد و مناسب ترین روش برای عمل را انتخاب می کند. بیمار نیز باید واقع بینانه و منطقی بهترین روش عمل را برگزیند.

در جراحی زیبایی گوش باید جراح از تبحر بالایی برخوردار باشد زیرا این عمل نیاز به دقت و ظرافت بالایی دارد و در صورت رعایت نکردن دستورات بعد از عمل ممکن است آسیب هایی در پی داشته باشد که ترمیم آن نیاز به صرف مجدد وقت و هزینه را برای متقاضی در پی دارد.

اهمیت انتخاب بهترین جراح گوش در تهران

فردی که قصد دارد جراحی گوش انجام دهد، باید در انتخاب جراح دقت بالایی کند، به دلیل اینکه در نتیجه جراحی تاثیر مستقیم دارد. اگر شما به یک جراح حاذق و با تجربه مراجعه کنید، ایرادات گوش به طول کامل رفع می شود و قرینگی گوش ها و تناسبآن ها برقرار می شود. همچنین خطر و عوارض عمل به صفر می رسد و شما می توانید با اطمینان خاطر جراحی خود را انجام دهید. در صورت عدم مراجعه به جراح گوش خوب، مشکلاتی مانند وزوز گوش، اختلالات چشایی و … رخ دهد.

ویژگی های بهترین جراح گوش در تهران

جراحی گوش یا اتوپلاستی با توجه به حساسیت هایی که دارد نیازمند یک متخصص گوش و حلق و بینی بسیار حاذق و با تجربه می باشد که با آناتومی گوش به خوبی آشنایی داشته و بتواند هر گونه عوارض ناخواسته حین عمل را کنترل کند. هم چنین برخورد پزشک با بیمار باید به گونه ای باشد که بیمار به او به خوبی اطمینان کرده و از روند درمان اعتماد کافی داشته باشد. علاوه بر این ها برخی از ویژگی های بهترین جراح گوش در تهران به شرح زیر می باشد:

 • رعایت اخلاق مداری بین پزشک و بیمار
 • بررسی کامل سوابق بیماری و خانوادگی بیمار
 • پیگیری بیمار بعد از جراحی
 • صادق بودن با بیمار در ارتباط با هر نوع جراحی و بیماری

کلام آخر

جراحی زیبایی گوش برای رفع نواقص ظاهری گوش انجام می شود و می تواند با استفاده از آن تغییر اساسی در چهره ایجاد کرد. برای کسب نتیجه مطلوب از جراحی لازم است به بهترین جراح گوش در تهران مراجعه کنید.

 

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا متولد ۱۳۵۶ تهران، فارغ التحصیل پزشکی عمومی درسال ۸۳ از دانشگاه علوم پزشکی ایران و فارغ التحصیل سال ۹۱ در رشته تخصصی گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی ایران هستند و بیشتر در کنگره های مرتبط با رشته تخصصی از جمله کنگره های بین المللی راینولوژی ایران شرکت نموده اند.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *