دکتر علی طاهری نیا » جراحی پلک » معرفی بهترین جراح پلک در تهران + نمونه کار
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

معرفی بهترین جراح پلک در تهران + نمونه کار

بهترین جراح پلک در تهران چه کسی است؟ چگونه می توان جراح پلک حاذق و با تجربه برای عمل پلک پیدا کرد؟ شاید در گذشته رسیدن به زیبایی یکی از آرزوهایی افرادی بود که به هر دلیلی دچار مشکلات زیبایی هستند. اما این روزها با پیشرفت علم پزشکی در صنعت زیبایی بسیاری از مشکلات چهره برطرف می شوند. جراحی پلک یکی از جراحی های حساس و ظریف بوده که نیازمند تبحر و تجربه پزشک می باشد. بنابراین کسب اطلاعات لازم در خصوص یافتن بهترین جراح پلک در تهران از ملزومات پیش از عمل به حساب می آید. اگر شما هم قصد جراحی پلک دارید و به دنبال بهترین جراح  پلک در تهران هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین جراح پلک در تهران کیست؟ دکتر علی طاهری نیا

یافتن جراح پلک خوب در تهران

انتخاب بهترین جراح پلک در تهران می تواند از دو جنبه مهم مورد بررسی قرار گیرد. جراحی پلک می تواند به هر دو شکل زیبایی و درمانی صورت گیرد. جراح پلک خوب در تهران با معیارهای پزشکی مانند مدرک تحصیلی ، تعداد جراحی های موفق ، تجربه پزشکی و بسیاری موارد دیگر مورد ارزیابی قرار می گیرد. از سوی دیگر نکاتی بوده که بیماران و دیگر افراد در نظر می گیرند مانند اخلاق پزشک ، دستمزد پزشک ، مراقبت و پیگیری های پزشک و بسیاری موارد دیگر که در نظر گرفته می شوند. به طور کلی برای یافتن جراح پلک خوب در تهران باید موارد زیر را در نظر گرفت:

 • تحصیلات و تخصص جراح پلک
 • تجربه و مهارت پزشک متخصص جراح پلک
 • اخلاق مداری جراح پلک
 • محل جغرافیایی طبابت پزشک متخصص جراح پلک
 • توانایی انجام جراحی های دیگر
 • میزان بالای موفقیت در زمینه جراحی های پلک

انتخاب جراحی پلکی که تجربه جراحی های صورت و ترمیمی را داشته باشد بسیار حائز اهمیت است.  دکتر علی طاهری نیا متخصص گوش حلق و بینی بهترین جراح بینی در تهران بوده و بیش از هزاران عمل موفق در خصوص جراحی های ترمیمی و زیبایی صورت دارد.

اهمیت انتخاب بهترین جراح پلک در تهران

چشم یکی از مهم ترین ارگان های بدن انسان به حساب می آید که در راستای آن بینایی به عنوان مهم ترین ارمغان زندگی وجود دارد. در صورت آسیب به چشم بسیاری از فعالیت های روزمره دچار اختلال می شود و پیامدهای روحی جسمانی جبران ناپذیری به فرد وارد می شود. تا کنون هیچ جایگزینی برای چشم معرفی نشده است و چشم های مصنوعی تنها جنبه زیبایی دارند.

در صورت یافتن بهترین جراح پلک در تهران می توانید با خیالی آسوده این جراحی را پشت سر بگذارید. به علاوه مهارت پزشک جراح در برش و بخیه زدن پلک بسیار مهم است. پس لازم است برای انجام جراحی های زیبایی پزشک مطمئن و قابل اعتمادی را انتخاب کرده تا با خیال آسوده جراحی را انجام دهید.

در صورتی که بهترین جراح پلک در تهران برای شما جراحی بلفاروپلاستی را انجام دهد سلامتی و زیبایی چشمانتان در نتیجه بلفاروپلاستی قطعی می باشد. پزشک معتمد علاوه بر دارا بودن تخصص کافی و مهارت لازم در جراحی های زیبایی دانش و علم مواجه با هرگونه شرایط غیرطبیعی در حین عمل را دارد.

بیشتر بخوانید : عمل همزمان پلک و بینی

انتخاب بهترین جراح پلک پایین در تهران

در بخش های پیشین اهمیت یافتن جراح پلک خوب در تهران را مورد مطالعه قرار دادیم. در اصل هدف از بفاروپلاستی اصلاح فرم و شکل پلک می باشد. در نتیجه این عمل ظاهر چشم ها درشت تر و زیباتر می شوند. بلفاروپلاستی را می توان هم در پلک بالا هم در پلک پایین انجام داد.

جراحی پلک پایین در جوانسازی چهره اهمیت بسیاری دارد. به دلیل کاهش کلاژن سازی پوست در اثر افزایش سن ممکن پوست پلک پایین دچار افتادگی شده و شل شود. هم چنین تضعیف ماهیچه های چشم سبب تجمع لایه های چربی شده و یک حالت برآمده و پف کرده به چشم می دهد. بهترین جراح پلک پایین در زیر خط مژه برشی ایجاد کرده و با برش پوست اضافی چین و چروک چشم را از بین می برد. به علاوه در طی این فرآیند چربی زیر چشم برداشته شده و پف زیر چشم برطرف می گردد.

بهترین جراح پلک در تهران

به طور کلی در جراحی پلک پایین چند نکته مهم وجود داشته که اهمیت انتخاب بهترین جراح پلک پایین را روشن می کند:

تجربه و مهارت جراح پلک خوب در تهران چگونه مشخص می شود؟

یافتن جراح پلک خوب با در نظر گرفتن تمامی ویژگی های گفته شده کار ساده ای به حساب نمی آید. نکاتی که در ادامه به آنها پرداخته ایم باید جزو معیارهای انتخابی شما در یافتن بهترین جراح پلک باشد.

 • تعداد عمل های جراحی پلک جراح بالا باشد.
 • موفقیت ‌آمیز بودن جراحی های پلک انجام شده
 • گواهینامه های معتبر از انجمن های علمی معتبر داشته باشد.
 • بیماران غیربومی هم داشته باشد.
 • توانایی انجام دیگرجراحی ها از جمله جراحی گوش ، جراحی بینی و سایر جراحی های مرتبط با زیبایی را داشته باشد.

چطور می‌توان بهترین متخصص جراحی پلک را در تهران پیدا کرد؟

اکنون که با اهمیت انتخاب بهترین جراح پلک در تهران آشنا شدیم پیدا کردن این جراح کار دشواری نیست. خوشبختانه گسترش فضای مجازی و توسعه وب سبب شده است جراحان خوب و باتجربه از باقی جراحان متمایز شوند. هم چنین دوستان و آشنایانی که به تازگی جراحی پلک انجام داده اند می توانند مرجع خوبی برای یافتن انتخاب بهترین جراح پلک در تهران باشند.

سوالات متداول

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا متولد ۱۳۵۶ تهران، فارغ التحصیل پزشکی عمومی درسال ۸۳ از دانشگاه علوم پزشکی ایران و فارغ التحصیل سال ۹۱ در رشته تخصصی گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی ایران هستند و بیشتر در کنگره های مرتبط با رشته تخصصی از جمله کنگره های بین المللی راینولوژی ایران شرکت نموده اند.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *