دکتر علی طاهری نیا 4 جراحی بینی 4 بهترین جراح بینی گوشتی
مدت زمان مطالعه2 دقیقه

بهترین جراح بینی گوشتی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
مدت زمان مطالعه2 دقیقه

بهترین جراح بینی گوشتی

آیا جراحی بینی گوشتی برگشت پذیر می باشد؟

اخیرا عمل رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی برای بهتر شدن فرم بینی با اجزای ظاهری شکل صورت انجام می شود که برای این منظور باید به یک جراح بینی حاذقی مراجعه شود تا بهترین نتایج رابرای متقاضی به همراه داشته باشد.

بهترین جراح بینی گوشتی

جراح در اجرای عمل سه مرحله را طی می کند. ابتدا به اصلاح ایرادات و برآمدگی بینی ازجمله حذف  قوز یا انحراف بینی بر می آید، سپس در مرحله ای دوم به بهبود زوایا و اصلاح اندازه و شکل بینی می پردازد و در مرحله سوم و مرحله ای پایانی به تقویت و بازسازی بینی تمرکز می کند تا بینی دچار افتادگی یا تغییرات جزئی نشود. مرحله ای آخر بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا که به اصلاح عملکرد تنفسی در فرد اقدام می کند تا به برطرف شدن هرگونه مشکل تنفسی و نفس کشیدن بپردازد.

جراح بینی حاذق در این روش از جراحی های متفاوتی برای اصلاح و زیبایی بینی استفاده می کند، از جمله روش جراحی باز یا روش جراحی بسته. البته نتیجه و تصمیم نهایی به عهده ای خود متقاضی و صلاح دید جراح بینی می باشد.

باید متذکر شویم که چون بینی ها انواع مختلفی دارند، در نتیجه جراحی زیبایی بینی نیز متغیر خواهد بود. بینی می تواند استخوانی و قوز دار باشد که نتیجه جراحی را بسیار مطلوب و ایده آل می نماید، زیرا جراح از تکنیک های نوین و جدید برای این منظور استفاده می کند . بینی می تواند گوشتی همراه با پوست زیاد باشد که نتیجه جراحی در این نوع بینی مقداری سخت می باشد و بستگی زیادی به تبحرو تجربه پزشک معالج دارد. بینی می تواند غضروفی و بلند باشد که این نوع بینی نیز نیاز به دقت زیاد در عمل دارد.

یکی از سوالاتی که اغلب متقاضیان از جراح خود می پرسند این است که آیا جراحی بینی گوشتی مشکل تر از جراحی بینی استخوانی است که پاسخ اغلب جراحان بینی و پلاستیک بر این است که هیچ گونه سختی ندارد و بسته به دستان جراح بینی دارد. هر چقدر تبحر جراح بینی در عمل بالا باشد نتیجه مطلوب و ایده آل خواهد بود به خصوص در جراحی بینی گوشتی که بسیاری از افراد می پندارند که جراحی بینی گوشتی برگشت پذیر است. این مطلب باور و عقیده ای نادرست است که در سطح جامعه منتشر شده است و هیچ گونه واقعیت پزشکی ندارد.

به منظور دستیابی به بینی زیبا و ایده آل بعد از جراحی بینی بهتر است به یک جراح بینی حاذق و باتجربه مراجعه نمایید که ما در این مقاله دکتر علی طاهری نیا جراح بینی باتجربه را معرفی می نماییم. شماره تماس 44247536

برخی از خدمات دکتر طاهری نیا بهترین جراح بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی

جراحی گوش

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا متولد ۱۳۵۶ تهران، فارغ التحصیل پزشکی عمومی درسال ۸۳ از دانشگاه علوم پزشکی ایران و فارغ التحصیل سال ۹۱ در رشته تخصصی گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی ایران هستند و بیشتر در کنگره های مرتبط با رشته تخصصی از جمله کنگره های بین المللی راینولوژی ایران شرکت نموده اند.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 10 =

تماس با پزشک