دکتر علی طاهری نیا » جراحی بینی » بهترین جراح بینی نیمه فانتزی
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی نیمه فانتزی همان طور که از اسم آن نیز معلوم است، یعنی مدلی میان فانتزی و طبیعی است. بینی نیمه فانتزی دارای یک سری ویژگی های خاصی است که آن را از هر دوی این مدل ها متمایز می کند. دراین مقاله با بررسی نمونه جراحی های بینی نیمه فانتزی دکترعلی طاهری نیا، قصد داریم تا مفهوم کمتر شناخته شده در این جراحی را توضیح داده و به خوبی آن را به شما بشناسانیم. بهترین جراح بینی نیمه فانتزی دارای خصوصیاتی است که درادامه به آن ها اشاره میکنیم. به طور کلی، اگرشما از جراح بخواهید که بینی تان را به شکل نیمه فانتزی عمل کند، او تغییرات زیادی برروی بینی اعمال نمی کند تا بینی حالت عروسکی و غیر طبیعی به خود نگیرد. توجه داشته باشید که بعد از جراحی میزان تغییرات متوسط است، یعنی نه آنقدر زیاد که بینی فوق العاده کوچک و سر بالا شود و نه آنقدر کم که بینی حالت طبیعی به خود بگیرد و اصلاحات نامحسوس باشند.

مشخصات عمل بینی نیمه فانتزی چیست؟

 • این عمل ترکیبی از جراحی بینی فانتزی و طبیعی است.
 • در این جراحی قوس کوچکی بر روی پل بینی ایجاد می‌شود.
 • فرم بینی نیمه فانتزی به اندازه بینی فانتزی خیلی کوچک نمی‌شود.
 • فاصله نوک بینی تا لب بالایی تقریبا حدود ۹۰ تا ۱۰۵ درجه است.
 • نوک بینی سربالاتراز بینی طبیعی ، خواهد بود.

مهم ترین مزایای عمل بینی نیمه فانتزی

بسیاری از خانم ها و پسران جوان طرفداراین مدل عمل بینی به شکل نیمه فانتزی هستند. این امر به دلیل مزایای زیادی است که این روش دارد. ازمهم ترین مزایای این عمل موارد زیر را شامل میشود:

 • یکی از اصلی ترین مزایای این عمل جراحی، زیباتر شدن بینی بعد از عمل می باشد. در مدل های طبیعی بیشتر توجه جراح به رفع مشکلات بینی است و توجه زیادی به زیبایی آن ندارد. در مدل فانتزی نیز، قوس بیش از حد و نوک بسیار سر بالای آن، سلیقه ی همه ی مراجعین نمی باشد. اما در عمل نیمه فانتزی بینی بسیارفرم زیبایی می گیرد.
 • یکی دیگر از مزایای مهم این مدل بینی، حفظ ساختار کلی بینی می باشد. این امر باعث می شود که بسیاری از مشکلات، بعد از عمل جراحی برای افراد به وجود نیاید.
 • در این عمل جراحی، برای فرد مشکلات بویایی به وجود نمی آید. زیرا تغییر زیادی روی بینی صورت نگرفته است که موجب تنگ شدن راه های تنفسی بشود.
 • یکی از مهم ترین مزایای این روش جراحی، نداشتن حالت مصنوعی بینی می باشد ، اما بینی فانتزی خیلی مصنوعی هستند.
 • ایجاد نشدن مشکلات تنفسی برای افراد، از دیگر مزایای این عمل جراحی به شمار می رود.
بینی-نیمه-فانتزی

بیشتر بخوانید : جراحی بینی استخوانی

عمل بینی نیمه فانتزی برای چه افرادی مناسب است؟

در جراحی بینی نیمه فانتزی علاوه بر اینکه ظاهر طبیعی بینی حفظ می شود، ایرادات آن نیز به طور کامل برطرف می گردد. در برخی از مواقع افراد می خواهند بدون آنکه چهره مصنوعی پیدا کنند، بینی خوش فرم تری نیز داشته باشند. در این صورت می توانند از روش نیمه فانتزی برای جراحی بینی خود استفاده نمایند. فرم استخوان ها وغضروف های بینی نقش بسیار مهمی در تعیین مدل بینی دارند. به همین دلیل استفاده از این روش جراحی برای تمامی افراد مناسب نمی باشد. به طور کلی مناسب ترین مدل بینی برای جراحی نیمه فانتزی افرادی هستند که دارای بینی با غضروف محکم و پوست نازک هستند، کاندیدای مناسب جراحی بینی نیمه فانتزیمی باشند. از طرفی جراحی بینی نیمه فانتزی برای افرادی مناسب است که نمی خواهند بینی فانتزی یا خیلی طبیعی داشته باشند.

مشخصات بهترین جراح بینی نیمه فانتزی

برای انجام جراحی بینی نیمه فانتزی حتما باید جراح با تجربه ای را پیدا کنید تا ازعمل نتیجه خوبی بگیرید. هر چقدر تبحر جراح بیشتر باشد، ظرافت و زیبایی بینی بیشتر خواهد شد ومیزان رضایت مراجعین بیشتر خواهد بود. از این رو باید به بهترین جراح بینی مراجعه کنید تا بینی شما با معیارهایی که یک بینی فانتزی باید داشته باشد، جراحی شود و نتیجه مطلوبی با خود به همراه داشته باشد. همچنین عملکرد تنفسی بینی شما باید حفظ بشود و در صورت وجود مشکلات تنفسی، توسط جراحی برطرف گردد.

ویژگی بهترین دکتر عمل بینی نیمه فانتزی

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی دارای ویژگی‌هایی است که آن را از سایر پزشکان مجزا میکند. از جمله این خصوصیات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای مدرک و تخصص لازم در زمینه جراحی بینی .
 • برخورداری از تجربه و تخصص لازم در این زمینه .
 • رضایت مراجعین قبلی خود را به دست آورده باشد.
 • علاوه بر علم ریاضی از فن هنر آگاهی کاملی داشته باشد.
 • اولویت کار خود سلامت بیمار را در قرار بدهد.
 • از تکنیک‌ها و تجهیزات به روز استفاده شود.
 •  علاوه بر این موارد، داشتن مطب تمیز و پرسنل با اخلاق و حرفه‌ ای یکی دیگر از خصوصیات بارز بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران است.

انتخاب بهترین جراح بینی نیمه فانتزی

برای انجام عمل جراحی بینی نیمه فانتزی ، حتما جراح بینی خوب و باتجربه ای انتخاب کنید. هرچه مهارت جراح بیشترباشد ، نتیجه این عمل نیز بهتر و ظریف تر خواهد شد. در واقع انتخاب بهترین دکتر زیبایی بینی نیازمند دقت بسیار بالایی بوده و چنانچه قوس بیش از حد به روی بینی ایجاد شود ، بینی از حالت نیمه فانتزی خارج میشود و به شکل فانتزی در می آید.​ دکترعلی طاهری نیا یکی از بهترین جراحان حاذق درتهران می‌ باشند که مهارت و تجربه زیادی در جراحی زیبایی بینی دارند. با مشاوره و انجام عمل زیبایی بینی با دکترعلی طاهری نیا سلامت و زیبایی خود را تضمین کنید.

هزینه جراحی بینی نیمه فانتزی

به طور کلی هزینه عمل زیبایی بینی نیمه فانتزی در تهران پس از معاینه توسط جراح مشخص خواهد شد. در واقع بعد از بررسی های لازم درباره ی میزان ایرادات بینی ، دکتر بینی دستمزد خود را اعلام کرده و هزینه نهایی معین می شود. لازم به ذکر است عمل بینی نیمه فانتزی ازعمل های زیبایی محسوب می شود و به همین دلیل بیمه بابت آن هزینه ای پرداخت نمی کند. اما اگر بینی بیمارعلاوه بر مشکلات ظاهری ، دارای پولیپ یا انحراف هم باشد ، می تواند هزینه بخش درمانی آن را از بیمه خود دریافت کند.

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا متولد ۱۳۵۶ تهران، فارغ التحصیل پزشکی عمومی درسال ۸۳ از دانشگاه علوم پزشکی ایران و فارغ التحصیل سال ۹۱ در رشته تخصصی گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی ایران هستند و بیشتر در کنگره های مرتبط با رشته تخصصی از جمله کنگره های بین المللی راینولوژی ایران شرکت نموده اند.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *