دکتر علی طاهری نیا 4 جراحی بینی 4 بهترین جراح بینی در تهران
مدت زمان مطالعه7 دقیقه

بهترین جراح بینی در تهران

مدت زمان مطالعه7 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بهترین جراح بینی در تهران

این روزها با پیشرفت علم پزشکی و زیبایی شناسی، افراد تمایل بیشتری به زیبایی ظاهری چهره و اندامشان پیدا کرده اند. عمل جراحی زیبایی بینی یکی از آن عمل های زیبایی است که طرفداران بسیاری در ایران و جهان دارد. در این جراحی انتخاب یک مدل مناسب و یک جراح متخصص زیبایی خوب اهمیت بسیار زیادی دارد؛ یک پزشک ماهر می تواند تجربه ای بسیار خوب از عمل بینی را به شما بدهد. اگر ساکن تهران هستید و دوست دارید که جراحی زیبایی بینی را انجام دهید، اما هنوز در مورد بهترین جراح گوش و حلق و بینی در تهران اطلاعات کافی به دست نیاورده اید، پیشنهاد می کنیم که در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی بیشتر خصوصیات یک جراح بینی خوب در تهران بپردازیم. بسیاری از داوطلبان جراحی بینی در پی یافتن بهترین جراح بینی در تهران هستند . در ابتدا لازم است بدانید که بهترین جراحان بینی در کشور خودمان هستند پس برای انجام این جراحی لازم نیست به نقاط دیگر دنیا و کشورهای خارجی سفر کنید زیرا به دلیل استقبال زیاد مردم ایران از این عمل تبحر ، مهارت و تجربه پزشکان جراح بینی در این امر بالا رفته و به حدی کیفیت جراحی بینی درایران بالاست که از کشور های اروپایی و توسعه یافته برای خدمات این حوزه به کشورمان مراجعه می کنند به این ترتیب بین جراحان ایرانی رقابت بالایی در خصوص ارائه باکیفیت ترین خدمات درمانی و زیبایی شکل گرفته است .

بهترین جراح بینی در تهران

بینی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

مدل بینی هم امری سلیقه ای و هم امری علمی است. گاه از نظر یک فرد مدل یک بینی بسیار زیبا به نظر می رسد اما با مراجعه به پزشک آگاه خواهد شد که با توجه به اندازه سایر اجزای صورت او، مدل بینی انتخابی او مناسب نیست. قبل از انتخاب مدل بینی باید در نظر داشته باشید که هر مدل بینی برای همه افراد مناسب نیست. برای مثال فردی که دارای بینی گوشتی است، هرچند که ویژگی بینی خوب و زیبا را داشتن یک بینی عروسکی و فانتزی بداند، اما به دلیل ضخیم بودن پوست بینی نمی تواند این مدل را برای خود انتخاب کند زیرا نتیجه عمل آن چیزی که در ذهن دارد نخواهد بود.

جراح بینی خوب ابتدا در جهت رفع مشکلات بینی اقدام می کند و از نظر تنفسی مشکلات و عیوب را رفع می کند و سپس با در نظر گرفتن علم زیبایی شناسی و اندازه اجزای صورت بیمار، عمل زیبایی را برای او انجام دهد. به دلیل این که جراحی زیبایی بینی یکی از عمل های زیبایی است که به مهارت و ظرافت نیاز دارد، اگر به صورت ناشیانه انجام شود موجب می شود که فرم نامناسبی از بینی حاصل شود. از جمله خدمات جراحی بینی خوب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جراحی زیبایی بینی

بهترین جراح بینی چه ویژگی هایی دارد؟

 • در رفع ایرادات بینی موفق باشد و بتواند مدل مناسب را به خوبی ایجاد کند.
 • سلامت بیمار را در اولویت قرار دهد.
 • در رفع مشکلات تنفسی مهارت داشته باشد.
 • با دادن دیدگاه ها و ایده های خود اعتماد مراجعه کننده را جلب نماید.
 • در حفظ تناسب بینی با سایر اجزای صورت موفق عمل کند و قدرت تجسم و پیاده سازی بالایی داشته باشد.
 • انتظارات بیمار را با حفظ اصول زیبایی شناسی در نظر بگیرد.
 • توصیه های لازم را به بیمار پیش از عمل ارائه دهد.

خصوصیات انسانی

اگر شما هم در دسته کسانی هستید که خواستار شناسایی بهترین جراح بینی در تهران هستند، لازم است بدانید ویژگی های اخلاقی یک جراح هم مهم است . جراحی بینی موفق سعی می کند نیازها و خواسته های بیمار را دریابد، منفعت بیمار را مد نظر قرار داده و به اثرات دراز مدت جراحی بیندیشد. اگر خواسته های بیمار غیر منطقی و مختص زمان حال بود او را متقاعد کند که تصمیمی منطقی برای جراحی بگیرد و آینده را مد نظر قرار دهد. اگر بیمار در انتخاب شرایط جراحی سر در گم بود، در انتخاب بهترین تصمیم او را یاری کند و همواره افراد را از عواقب و یا فواید تصمیمشان متقاعد سازد. البته لازم به ذکر است که الزاما نمی توان گفت بهترین جراح بینی درغرب تهران است زیرا پزشکان هم وطنمان در شهر های دیگر نیز از ظرافت و هنر و دانش بالایی برخوردار بوده و توان ارائه استثنایی ترین خدمات زیبایی و درمانی را دارند.

خصوصیات کاری

لازم است یک جراح بینی نمونه با در نظر گرفتن دانش والا و تجربیات گذشته خود ، برای هر بیمار بهترین راهکار را اتخاذ کند و در همه بیماران از یک روش پیروی نکند . سایر ابعاد فیزیکی و سلامتی بیمار را بسنجد و اگر در صورت وجود یک بیماری جراحی بینی برای وی خطر آفرین بود یا آینده سلامتی وی را در خطر انداخت از انجام جراحی های سنگین خودداری کند . بهترین جراح بینی در تهران می تواند از سابقه کاری و موفقیت در جراحی های انجام شده شناسایی شود ؛ رضایت بیماران از نحوه کار جراح و مشاهده کیفیت جراحی های وی می تواند شما را در انتخاب یک جراح بینی خوب یاری کند.

 

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی

حال با توجه به این که از ویژگی های یک جراح بینی خوب اطلاع پیدا کردید، نوبت شماست که بتوانید بهترین انتخاب را در میان گزینه های خود انجام دهید.

 • جست و جو در موتورهای جستجوی اینترنتی و دیدن نمونه کارها و نظرات مراجعه کنندگان؛
 • مراجعه به شبکه های اجتماعی پزشک زیبایی و مشاهده نظرات و نمونه کارها؛
 • تهیه لیستی از بهترین جراحان که نمونه کار آن ها را در اینترنت مشاهده کرده اید؛
 • مراجعه به مطب پزشکانی که لیست کرده اید و دیدن نمونه کارهای آن ها از نزدیک.

باید این نکته را یادآور شویم که فقط به دیدن تصاویر شبکه های اجتماعی پزشک بسنده نکنید و حتماً با مراجعه به مطب پزشک و مشاوره، هم نمونه کارهای او را به صورت حضوری ببینید و هم با پزشک جراح بینی خود ملاقات داشته باشید.

مراقبت های پیش از جراحی بینی

 • آزمایش ها را در زمان مقرر انجام دهید و نتیجه را به پزشک بدهید.
 • شب قبل از جراحی بینی خود حمام کنید.
 • دو هفته پیش از انجام جراحی از خوردن آسپرین خودداری کنید.
 • از مصرف نوشیدنی های الکلی و استعمال دخانیات از 2 هفته پیش از جراحی خودداری کنید.
 • اگر سابقه بیماری یا مصرف داروی خاصی را دارید به پزشک خود اطلاع دهید.

مراقبت های پس از جراحی بینی

 • تورم و کبودی بعد از عمل جراحی بینی طبیعی است و نگران نباشید. حداقل تا 48 ساعت از کمپرس یخ استفاده کنید تا میزان کبودی ها و ورم ها کم شود.
 • تا زمانی که گچ بر روی بینی شما قرار دارد (5 تا 7 روز) از غذاهای نرم و آبکی استفاده کنید تا حرکت عضلات صورت به بینی فشار وارد نکند.
 • از آب زدن به گچ بینی خودداری کنید و صورت را به کمک یک دستمال پاک کنید.
 • اگر دچار عطسه یا سرفه شدید با دهان باز این کار را انجام دهید تا به بینی فشار نیاید.
 • از مصرف غذاهای پرنمک و ادویه خودداری کنید زیرا باعث تورم بیشتر بینی می شود.
 • برای استراحت، به کمک چند بالشت، سر را بالاتر از سطح بدن خود قرار دهید تا به بینی فشار نیاید.
 • به پهلو نخوابید و به صورت طاقباز استراحت کنید.
 • تا 2 هفته از مصرف مشروبات الکی و استعمال دخانیات خودداری کنید.
 • داروهایی را که پزشک تجویز کرده است در زمان مقرر مصرف کنید.
 • از انجام فعالیت های سنگین یا بلند کردن اجسام سنگین خودداری کنید.
 • استفاده از عینک تا 2 ماه پس از عمل جراحی بینی ممنوع است.
 • از بلند صحبت کردن و بلند خندیدن خودداری کنید.

در پایان باید بگوییم که اگر ساکن هر شهری از جمله تهران هستید، حتماً بهترین جراح آن شهر را انتخاب کنید و با رعایت نکاتی که پزشک قبل و بعد از عمل به شما ارائه می کند، داشتن یک بینی زیبا را تجربه کنید.

برای کسب اطلاعات کافی و مشاوره های قبل از جراحی بینی می توانید به مطب دکتر علی طاهری نیا مراجعه نمایید.

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا متولد ۱۳۵۶ تهران، فارغ التحصیل پزشکی عمومی درسال ۸۳ از دانشگاه علوم پزشکی ایران و فارغ التحصیل سال ۹۱ در رشته تخصصی گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی ایران هستند و بیشتر در کنگره های مرتبط با رشته تخصصی از جمله کنگره های بین المللی راینولوژی ایران شرکت نموده اند.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

Call Now Buttonتماس با پزشک