دکتر علی طاهری نیا » جراحی بینی » بهترین جراح بینی در تهران
مدت زمان مطالعه ۱۷ دقیقه

بهترین جراح بینی در تهران

این روزها با پیشرفت علم پزشکی و زیبایی شناسی، افراد تمایل بیشتری به زیبایی ظاهری چهره و اندامشان پیدا کرده اند. عمل جراحی زیبایی بینی یکی از آن عمل های زیبایی است که طرفداران بسیاری در ایران و جهان دارد. در این جراحی انتخاب یک مدل مناسب و یک جراح متخصص زیبایی خوب اهمیت بسیار زیادی دارد؛ یک پزشک ماهر می تواند تجربه ای بسیار خوب از عمل بینی را به شما بدهد. اگر ساکن تهران هستید و دوست دارید که جراحی زیبایی بینی را انجام دهید، اما هنوز در مورد بهترین جراح بینی در تهران اطلاعات کافی به دست نیاورده اید، پیشنهاد می کنیم که در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی بیشتر خصوصیات یک جراح بینی خوب در تهران بپردازیم.

بهترین-جراح-بینی-در-تهران

جراحی بینی یا رینوپلاستی چیست؟

جراحی رینوپلاستی (Rhinoplasty) که شیوه ای از جراحی زیبایی بینی می باشد به منظور رفع معایب بینی ازجمله درمان قوز بینی، کج بودن استخوان بینی و یا عدم توازن در سوراخ های بینی، افتادگی نوک بینی، بزرگی یا پهنی بینی و… مورد استفاده قرار می گیرد. هدف اصلی در عمل زیبایی بینی، رفع عیوب و کمک به زیباسازی و توازن بیشتر اجزای صورت فرد می باشد.

 

 

انواع بینی


[twenty20 img1=”232394″ img2=”232395″ offset=”0.5″]

نمونه کار جراحی بینی استخوانی؛ دکتر طاهری نیا

بینی استخوانی

پوست نازک و غضروف قوی را می توان اصلی ترین مشخصه بینی استخوانی دانست به نحوی که عموما استخوان بینی به واسطه نازک بودن پوست، هویداست.

بینی گوشتی

درمقابل بینی گوشتی با مشخصه هایی چون پوست ضخیم و غضروف ضعیف مشخص می گردد. به طور معمول نوک بینی گوشتی به دلیل ضعف غضروف، دچار افتادگی می گردد. همچنین وجود چربی بیشتر در بینی گوشتی را می توان از دیگر وجوه تمایز این نوع بینی، با بینی استخوانی دانست.

[twenty20 img1=”232402″ img2=”232403″ offset=”0.5″]

نمونه کار جراحی بینی گوشتی؛ دکتر طاهری نیا

 

 

کاندیدای جراحی بینی

هر فردی که از زیبایی و تناسب بینی خود راضی نباشد، به تشخیص پزشک متخصص می تواند از جراحی بینی بهره گیرد. دلایل و انگیزه های متفاوتی برای انجم جراحی رینوپلاستی وجود دارد همچون مسائل زیبایی شناختی، درمانی و یا هردو.

 

رایج ترین دلایل در انجام جراحی رینوپلاستی

بینی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

 

عمل زیبایی بینی - نیم رخ

مدل بینی هم امری سلیقه ای و هم امری علمی است. گاه از نظر یک فرد مدل یک بینی بسیار زیبا به نظر می رسد اما با مراجعه به پزشک آگاه خواهد شد که با توجه به اندازه سایر اجزای صورت او، مدل بینی انتخابی او مناسب نیست. قبل از انتخاب مدل بینی باید در نظر داشته باشید که هر مدل بینی برای همه افراد مناسب نیست. برای مثال فردی که دارای بینی گوشتی است، هرچند که ویژگی بینی خوب و زیبا را داشتن یک بینی عروسکی و فانتزی بداند، اما به دلیل ضخیم بودن پوست بینی نمی تواند این مدل را برای خود انتخاب کند زیرا نتیجه عمل آن چیزی که در ذهن دارد نخواهد بود.

بهترین جراح بینی در تهران ابتدا در جهت رفع مشکلات بینی اقدام می کند و از نظر تنفسی مشکلات و عیوب را رفع می کند و سپس با در نظر گرفتن علم زیبایی شناسی و اندازه اجزای صورت بیمار، عمل زیبایی را برای او انجام دهد. به دلیل این که جراحی زیبایی بینی یکی از عمل های زیبایی است که به مهارت و ظرافت نیاز دارد، اگر به صورت ناشیانه انجام شود موجب می شود که فرم نامناسبی از بینی حاصل شود. از جمله خدمات جراحی بینی خوب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مراقبت های پیش از جراحی بینی

 

بخشی از مراقبت های پیش از جراحی رینوپلاستی شامل موارد ذیل می گردد:

 

 

مراقب های پس از جراحی بینی


مراقبت های پس از عمل بینی شامل نکات زیر می شود:

مدت زمان لازم برای ریکاوری هر فرد بسته به نوع جراحی و همچنین ویژگی های فرد متفاوت خواهد بود اما به طور معمول تا 24 ساعت پس از اتمام عمل زیبایی بینی، به عنوان زمان لازم برای ریکاوری درنظر گرفته می شود.

کمپرس آب سرد در اطراف محل جراحی تا 24 ساعت پس از عمل بینی می تواند برای کاهش آثار کبودی حاصل از جراحی مفید باشد.

عدم فشار به بینی یکی از ضروریات پس از جراحی رینوپلاستی می باشد. به عنوان مثال بهتر است فرد عطسه و سرفه خود را به نحوی مدیریت نماید که کمترین میزان فشار به بینی وارد شود.

فین کردن، یکی از ممنوعیات پس از عمل بینی می باشد که فرد باید به جد از آن بپرهیزد چراکه ممکن است منجر به خونریزی در محل جراجی گردد.

خندیدن و یا تکلم مداوم ازجمله کارهایی است که می تواند به بینی فشار وارد کند و بهتر است فرد تا حد ممکن این موارد را رعایت نماید.

نمک به عنوان یکی از مواد غذایی مضر پس از عمل رینوپلاستی شناخته شده و لازم است کمترین میزان ممکن از این ماده غذایی در روزهای پس از جراحی استفاده گردد.

نحوه خواب پس از جراحی زیبایی بینی بسیار مهم است، لذا بهتر است فرد با پزشک خود در این خصوص مشورت نماید. عموما توصیه می گردد فرد از چندین بالش استفاده نماید تا سر کمی بالاتر از سطح بدن قرار گیرد.

مسواک زدن نیز یکی از مواردی است که به واسطه فاصله کم دندان ها و بینی، می تواند به ناحیه مورد جراحی فشار وارد سازد، به همین دلیل بهتر است فرد تا اتمام دوره نقاهت، به آرامی عمل مسواک زدن را انجام دهد.

افرادی که از عینک استفاده می کنند لازم است تا حدود دو ماه پس از عمل بینی، از لنز طبی بهره گیرند. توجه داشته باشید که این مدت زمان بسته به مشخصات هر فرد و با مشورت پزشک متخصص می تواند متغیر باشد.

ورزش سنگین یا حمل اشیاء سنگین نیز تا پایان دوره نقاهت پس از جراحی زیبایی رینوپلاستی ممنوع است.

چسب زدن تاثیر چشمگیری بر مطلوبیت نتیجه جراحی و فرم نهایی بینی دارد، به این واسطه فرد باید توجه ویژه ای به نحوه انجام صحیح چسب زدن داشته باشد.

همانگونه که مصرف برخی داروها پیش از جراحی بینی مناسب نبود، پس از جراحی نیز بهتر است تا بهبودی کامل، قبل از مصرف هر دارویی با پزشک خود مشورت نمایید.

درنهایت لازم است بدانید مصرف برخی مواد غذایی بر تسریع بهبودی شما تاثیر مثبتی خواهد داشت ازجمله نوشیدن آّب آناناس، کرفس و آلوئه ورا؛ چراکه این مواد غذایی بر کاهش تورم چهره شما تاثیرگذار می باشند.

 

 

چسب زدن پس از جراحی بینی

یکی از راهکارهای تاثیرگذار در کاهش ورم بینی و همچنین زیبایی فر م نهایی بینی، نحوه چسب زدن پس از عمل بینی است. شاید چسب زدن به نظر شما کاری ساده باشد، اما به منظور انجام صحیح این کار لازم است مواردی را مد نظر قرار دهید:

 

گام اول

چند تکه چسب در ابعاد 5 تا 7 سانتی متر آماده و به شکل افقی بر روی تیغه بینی تا کمی بالاتر از نوک بینی قرار دهید.

گام دوم

چند تکه چسب در ابعاد 5 تا 7 سانتی متر سپس چسبی به اندازه 10 سانتی متر و به شکل U آماده کنید؛ بخش میانی چسب U شکل را بر روی پایه بینی خود قرار دهید و دوطرف چسب را بر دوطرف بینی خود قرار دهید. بهتر است بار دیگر همین کار را تکرار نمایید.آماده و به شکل افقی بر روی تیغه بینی تا کمی بالاتر از نوک بینی قرار دهید.

گام سوم

درنهایت سه چسب دیگر به شکل افقی بر روی تیغه بینی قرار دهید.

 

عوارض چسب زدن اشتباه

درصورتی که فرد فرآیند چسب زدن را به درستی طی نکرده باشد ممکن است فرم نوک بینی وی بیش از حد به سمت بالا برود و یا چین و چروک هایی بر روی بینی ایجاد گردد. عموما دلیل ایجاد این دو معضل، محکم زدن چسب بیش از میزان لازم است. در برخی دیگر از موارد ممکن است فرد چسب را بیش از اندازه شل زده و درنتیجه نوک بینی دچار افتادگی گردد.

نقش پزشک متخصص در چسب زدن بینی

 

با توجه به مطالب فوق الذکر، لازم است پزشک متخصص شیوه صحیح چسب زدن را به مراجعین خود نشان داده و از بهره گیری از شیوه صحیح چسب زدن پس از عمل بینی توسط فرد اطمینان حاصل کند. توجه پزشک به نحوه صحیح استفاده از چسب می تواند به عنوان یکی از فاکتوهای یافتن بهترین جراح بینی باشد چراکه نشان دهنده توجه پزشک به زیبایی چهره فرد و مطلوبیت نتیجه نهایی دارد. با بررسی سوابق تحصیلی، سوابق کاری و نمونه کارهای جراحی بینی می توان در وهله ی اول جراح بینی حاذق را یافت سپس به او اعتماد نمود و جراحی بینی را نزد او انجام داد.

 

بهترین جراح بینی در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

بسیاری از داوطلبان جراحی بینی در پی یافتن بهترین جراح بینی در تهران هستند . در ابتدا لازم است بدانید که بهترین جراحان بینی در کشور خودمان هستند پس برای انجام این جراحی لازم نیست به نقاط دیگر دنیا و کشورهای خارجی سفر کنید زیرا به دلیل استقبال زیاد مردم ایران از این عمل تبحر، مهارت و تجربه پزشکان جراح بینی در این امر بالا رفته و به حدی کیفیت جراحی بینی درایران بالاست که از کشور های اروپایی و توسعه یافته برای خدمات این حوزه به کشورمان مراجعه می کنند به این ترتیب بین جراحان ایرانی رقابت بالایی در خصوص ارائه باکیفیت ترین خدمات درمانی و زیبایی شکل گرفته است .

 

 

 

خصوصیات انسانی

اگر شما هم در دسته کسانی هستید که خواستار شناسایی بهترین جراح بینی در تهران هستند، لازم است بدانید ویژگی های اخلاقی یک جراح هم مهم است . جراحی بینی موفق سعی می کند نیازها و خواسته های بیمار را دریابد، منفعت بیمار را مد نظر قرار داده و به اثرات دراز مدت جراحی بیندیشد. اگر خواسته های بیمار غیر منطقی و مختص زمان حال بود او را متقاعد کند که تصمیمی منطقی برای جراحی بگیرد و آینده را مد نظر قرار دهد. اگر بیمار در انتخاب شرایط جراحی سر در گم بود، در انتخاب بهترین تصمیم او را یاری کند و همواره افراد را از عواقب و یا فواید تصمیمشان متقاعد سازد. البته لازم به ذکر است که الزاما نمی توان گفت بهترین جراح بینی درغرب تهران است زیرا پزشکان هم وطنمان در شهر های دیگر نیز از ظرافت و هنر و دانش بالایی برخوردار بوده و توان ارائه استثنایی ترین خدمات زیبایی و درمانی را دارند.

خصوصیات کاری

لازم است یک جراح بینی نمونه با در نظر گرفتن دانش والا و تجربیات گذشته خود ، برای هر بیمار بهترین راهکار را اتخاذ کند و در همه بیماران از یک روش پیروی نکند . سایر ابعاد فیزیکی و سلامتی بیمار را بسنجد و اگر در صورت وجود یک بیماری جراحی بینی برای وی خطر آفرین بود یا آینده سلامتی وی را در خطر انداخت از انجام جراحی های سنگین خودداری کند. بهترین جراح بینی در تهران می تواند از سابقه کاری و موفقیت در جراحی های انجام شده شناسایی شود؛ رضایت بیماران از نحوه کار جراح و مشاهده کیفیت جراحی های وی می تواند شما را در انتخاب یک جراح بینی خوب یاری کند.

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی

 

حال با توجه به این که از ویژگی های یک جراح بینی خوب اطلاع پیدا کردید، نوبت شماست که بتوانید بهترین انتخاب را در میان گزینه های خود انجام دهید.

جست و جو در موتورهای جستجوی اینترنتی و دیدن نمونه کارها و نظرات مراجعه کنندگان

مراجعه به شبکه های اجتماعی پزشک زیبایی و مشاهده نظرات و نمونه کارها

تهیه لیستی از بهترین جراحان که نمونه کار آن ها را در اینترنت مشاهده کرده اید

مراجعه به مطب پزشکانی که لیست کرده اید و دیدن نمونه کارهای آن ها از نزدیک

 

باید این نکته را یادآور شویم که فقط به دیدن تصاویر شبکه های اجتماعی پزشک بسنده نکنید و حتماً با مراجعه به مطب پزشک و مشاوره، هم نمونه کارهای او را به صورت حضوری ببینید و هم با پزشک جراح بینی خود ملاقات داشته باشید.

 

جراحی زیبایی بینی به فانتزی
جراحی زیبایی بینی به فانتزی

مراحل گزینش بهترین جراح بینی

گام اول


به دقت مقالات معتبر درخصوص جراحی بینی، انواع بینی، عوارض جراحی بینی، مراقبت های قبل و بعد از عمل زیبایی بینی را بخوانید تا بتوانید به دیدی جامع و کامل درخصوص جراحی زیبایی بینی دست یابید. سپس خواسته خود از جراحی رینوپلاستی را مشخص نموده و نتیجه نهایی را برای خود ترسیم نمایید.

گام دوم


پس از آنکه با اطمینان دریافتید که از عمل بینی خود چه هدفی دارید، لیستی از مجرب ترین و شهره ترین جراحان بینی را براساس خواسته نهایی خود تهیه نمایید. به عنوان مثال اگر درپی بینی عروسکی هستید، لازم است فهرستی از بهترین جراحان بینی به سبک عروسکی را تهیه نمایید و درصورتی که می خواهید نتیجه عمل بینی شما چندان مشخص نباشد و ساختار کلی بینی پس از جراحی همچنان حفظ گردد، لازم است لیستی از بهترین پزشکان جراح به سبک عمل طبیعی را تهیه نمایید. برای یافتن اسامی بهترین جراحان در حوزه جراحی زیبایی بینی نیز می توانید از روش های متفاوتی بهره گیرید؛ به عنوان مثال با دوستان و آشنایان خود مشورت نمایید، از موتورهای جست و جو کمک بگیرید، تجربه سایر افراد از عمل بینی خود را از طریق فضای مجازی بررسی کنید و یا از شبکه های مجازی همچون اینستاگرام برای تهیه لیست اولیه خود کمک گیرید.

گام سوم


پس از تهیه فهرست اسامی بهترین متخصصین در حوزه عمل رینوپلاستی، لازم است سبقه علمی و دانش تخصصی ازجمله دارا بودن بورد تخصصی هر پزشک را به تفکیک مورد بررسی قرار دهید تا بدین نحو، بهترین متخصصین از میان سایرین متمایز گردند.

گام چهارم


همانگونه که پیشتر نیز ذکر شد، دانش آکادمیک به تنهایی نمی تواند برای تحقق یک جراحی موفق کافی باشد لذا پزشک ما علاوه بر تخصص علمی، لازم است تجربه عملی نیز داشته باشد. بهتر است سابقه عملی بهترین پزشکان باقی مانده در فهرست اولیه را بررسی نمونه و مجرب ترین و با تجربه ترین جراحان را مشخص کنید.

گام پنجم


در این مرحله بهتر است به طور حضوری به بهترین پزشکان باقی مانده در لیست خود مراجعه نموده و با آن ها مشورت نمایید. میزان توجه پزشک به خواسته های شما، توجه به سلامتی شما بیش از مسائل مادی و همچنین ارائه دیدی واقع بینانه از نتیجه عمل بینی به شما؛ ازجمله فاکتورهای تاثیرگذار در گزینش بهترین جراح زیبایی بینی است.

گام ششم


عمل زیبایی بینی، کاری تیمی می باشد، لذا تخصص علمی و تبحر عملی کادر درمانی و همچنین امکانات و تجهیزات کلینیک، از دیگر مولفه های تاثیرگذار در شناسایی بهترین پزشک جراح بینی است.

گام هفتم


بهتر است پیش از انتخاب نهایی، با سایر مراجعین پزشک صحبت نموده و نتیجه نهایی جراحی را بررسی نمایید. بیماران پیشین جراح می توانند دیدی واقع بینانه درخصوص نتیجه جراحی، شیوه برخورد و پیگیری پزشک و همچنین تاثیرات عمل بینی در سایر ابعاد زندگی در گذر زمان در اختیار شما قرار دهند.

درنهایت با طی کردن گام های مذکور، می توانید بهترین جراح زیبایی بینی را برای خود برگزینید و از این طریق عوارض احتمالی این عمل را به حداقل رسانیده و تا حد قابل قبولی از نتیجه نهایی جراحی اطمینان حاصل کنید. بهتر است متقاضیانی که قصد انجام این جراحی را دارند باید در انتخاب جراح بسیار دغدغه ای فکری به خرج دهند، زیرا ممکن است که از شکل نهایی بینی راضی نباشند و نیازمند به جراحی بینی ترمیمی پیدا کنند به همین دلیل علاوه بر صرف هزینه باید مجددا دوران نقاهت را سپری نمایند. دکتر طاهری نیا جراح بینی در تهران، در حین جراحی بینی علاوه بر توجه به جنبه زیبایی برای بیمار  به جنبه سلامت وی نیز توجه میکنند . این یک اصل مهم در جراحی بینی می باشد که جراحان بینی باید آن را در نظر بگیرند .کوچک کردن بیش از حد بینی می تواند زمینه ساز مشکلات تنفسی برای بیمار گردد . توجه نکردن به جنبه سلامت در جراحی بینی سبب می شود تا فرد نیاز به جراحی ترمیمی بینی پیدا کند ،که علاوه بر داشتن هزینه از ریسک بالایی نیز برخوردار می باشند.

 

 

توصیه پایانی

 

 

بینی یکی از اجزای تاثیرگذار بر زیبایی چهره هر فرد می باشد و همین مسئله نیاز به گزینش بهترین جراح بینی در تهران به منظور دست یابی به مطلوب ترین نتیجه بعد از عمل رینوپلاستی را مشخص می کند.

جراحی بینی انواع متفاوتی دارد که بسته به خواسته فرد و همچنین ساختار بینی نوع خاصی از جراحی انتخاب می گردد . برخی پزشکان تنها در یک نوع از جراحی بینی یا یک سبک از بینی مهارت بیشتری دارند.

به عنوان مثال برخی پزشکان در انجام جراحی بینی به سبک عروسکی مهارت بیشتری داشته و برخی دیگر در انجام جراحی رینوپلاستی به سبک طبیعی. علاوه بر این برخی پزشکان در انجام جراحی بر روی بینی گوشتی مهارت و تجربه بالاتری داشته و در مقابل برخی دیگر از جراحان در عمل بینی استخوانی تبحر بیشتری دارند.

براین اساس لازم است هر فرد براساس ویژگی های بینی خود و همچنین انتظاراتی که از نتیجه جراحی زیبایی بینی دارد، بهترین پزشک متخصص را انتخاب کند.

همچنین باید توجه داشته باشید که هر شخص تنها به دفعات محدودی می تواند از جراحی بینی استفاده کند و محرز است که هر بار عمل زیبایی بینی، نیازمند صرف زمان و هزینه بسیاری است؛ پس بهتر است هر فرد یک بار به درستی زمان کافی را صرف یافتن بهترین پزشک متخصص در حوزه جراحی زیبایی بینی نماید و از این طریق مطلوبیت نتیجه نهایی عمل زیبایی بینی خود را تضمین کند.

در پایان باید بگوییم که اگر ساکن هر شهری از جمله تهران هستید، حتماً بهترین جراح بینی را انتخاب کنید و با رعایت نکاتی که پزشک قبل و بعد از عمل به شما ارائه می کند، داشتن یک بینی زیبا را تجربه کنید.

برای کسب اطلاعات کافی و مشاوره های قبل از جراحی بینی می توانید به مطب دکتر علی طاهری نیا مراجعه نمایید.

 

 

[twenty20 img1=”5155″ img2=”5156″ offset=”0.5″]

 

پرسش های متداول

آیا در زمان جراحی بینی، محدودیت سنی وجود دارد؟

بله، به این دلیل که بینی، یکی از اجزای بدن است که تا بزرگسالی همچنان رشد می کند، بهترین زمان برای عم زیبایی بینی پس از18 سالگی است چراکه تا این زمان، بدن رشد خود را تا حد مطلوبی انجام داده و بینی فرم نسبتا مشخصی یافته ست

کبودی حاصل از جراحی تا چند روز ادامه دارد؟

بهبود کبودی های حاصل از هرجراحی، بسته به ویژگی های جسمی هر فرد، مدت زمان متغیری را نیاز دارد اما به طور کلی زمان مورد نیاز برای بهبود کبودی های حاصله از عمل رینوپلاستی، 3 الی 4 روز می باشد.

چه فصلی برای انجام جراحی رینوپلاستی مناسب تر است؟

انجام عمل بینی در هیچ فصلی دارای ممنوعیت نیست اما فصول بهار و پاییز به علت شیوع حساسیت و آلرژی در اکثر افراد، زمان مناسبی برای انجام جراحی بینی نمی باشد.

آیا جراحی بینی درد دارد؟

طبیعتا هر جراحی با مقداری از درد همراه است اما درصورت مراجعه به متبحرترین پزشک جراح، می توان تا حد ممکن درد را تقلیل داده و با مدیریت درست جراحی، میزان درد را تا حد ممکن کاهش داد.

عوارض جراحی بینی چیست؟

یکی از شایع ترین عوارض پس از جراحی بینی، ایجاد مشکلات تنفسی برای فرد است. همچنین عدم تقارن در سوراخ های بینی و یا حتی کجی بینی، از شایع ترین مشکلات پس از جعمل بینی می باشد اما تمامی این موارد قابل پیشگیری است. درخصوص به حداقل رساندن عوارض احتمالی پس از جراحی رینوپلاستی، پزشک جراح نقش تاثیرگذاری را ایفا می کند چراکه سبقه علمی و عملی قوی پزشک شما می تواند از بروز هرگونه عارضه ای در حین جراحی و همچنین پس از عمل زیبایی بینی جلوگیری کند.

 

 

 

 

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا متولد ۱۳۵۶ تهران، فارغ التحصیل پزشکی عمومی درسال ۸۳ از دانشگاه علوم پزشکی ایران و فارغ التحصیل سال ۹۱ در رشته تخصصی گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی ایران هستند و بیشتر در کنگره های مرتبط با رشته تخصصی از جمله کنگره های بین المللی راینولوژی ایران شرکت نموده اند.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

94 دیدگاه ها
 1. مهری

  عالی بود هزینه جراحی بینی نو سال 1400 می فرمایید ؟

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   سلام و تشکر، بسته به نوع بینی بین 12 تا 15 میلیون هست.

   پاسخ
 2. سارا

  عالی بود هزینه جراحی بینی می فرمایید ؟

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   سلام و تشکر
   بسته به نوع بینی بین 12 تا 15 میلیون هست.

   پاسخ
 3. صحرا

  شما بینی های گوشتی رودهم طبیعی عمل میکنین؟؟

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   سلام. بله همچنین نیاز به بررسی بینی نیز هست.

   پاسخ
 4. ناهید

  سلام مطلبتون خیلی خوب بودش هر چی سوال داشتم به جوابش رسیدم ممنون

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   سلام تشکر از شما

   پاسخ
   • دکتر علی طاهری نیا

    سلام بعد از جراحی بینی گوشتی مشاهده ورم یک امر طبیعی است که بعلت زخم های داخلی بینی است و به مرور زمان از بین می رود.

    پاسخ
 5. ساحل اقدامی

  چقدر مقاله خوبی بود. آقای دکتر شما جراحی بینی گوشتی رو به چه روشی انجام میدین؟

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   تشکر از توجه شما. جراحی بینی گوشتی اغلب به روش باز انجام می شود.

   پاسخ
 6. زهرا

  عمل بینیبه روش باز انحام میدین یا بسته

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   در بیشتر موارد عمل بینی باز انجام می شود به دلیل اینکه عمل بینی بسته محدودیت هایی با خود به همراه دارد.

   پاسخ
 7. پریسا

  سلام ممنون از شما مطالبتون واقعا راهنما و مفید بود

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   سپاس از توجه شما.

   پاسخ
 8. زینه

  عالی بود

  پاسخ
 9. Amin

  چه قدر جانع و خوب توضیح دادین مرسی

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   ممنون از توجه شما سپاسگزاریم

   پاسخ
 10. ذینه

  خیلی عالی بود

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   تشکر از توجه شما.

   پاسخ
 11. زهرا

  واقعا راسته که میگن هر قسمت بینی که بیشتر روش کار کنن ورم ش دیر تر کم می شه؟

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   بله تا حدودی صحیح هست به هر حال هر قسمت که تغییرات و اصلاح بیشتری داشته باشه مثل قرار دادن غضروف و تراش استخوان باعث ایجاد تورم بیشتر خواهد شد . اما به طور کلی میزان ورم بعد از جراحی در افراد مختلف متفاوت و ماندگاری اون هم متفاوت خواهد بود .

   پاسخ
 12. محدثه صفروند

  بهترین و کامل ترین مقاله ای بود که راجع به رینوپلاستی خوندم👌🏻👌🏻👌🏻

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   سپاس از توجه شما.

   پاسخ
 13. سعیده قاهری

  من 9 ماه پیش پیششون عمل کردم
  فک کنم بعد از من 5 6 تا از دوستام رفتن پیش دکتر عمل کردن انقددددر که بینی من خوب شده بود
  همیشه سپاسگزار محبتاشون هستم

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   تشکر از لطفتون.

   پاسخ
 14. Pari

  مرسی از توضیحات کامل بابت چسب بینی

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   سپاس از توجه شما

   پاسخ
 15. پریسا

  من پیش دکتر عمل کردم کارشون خیلی خوبه

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   سپاس از لطفتون

   پاسخ
 16. یگانه

  دکتر طاهری نیا منو عمل کردن …. واقعا راضیم مشکل تنفسی ندارم فرم بینیم همونی که میخواستم شده

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   ممنون از نظر شما سپاسگزاریم.

   پاسخ
 17. محسن صادقی

  جراحی بینی استخوانی قابل بازگشت هست؟

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   خیر در صورت رعایت مراقبت های لازم بعد از عمل بینی هیچ گونه مشکل و امکان بازگشت بینی وجود ندارد.

   پاسخ
 18. لیلا خانی

  دکتر طاهری نیا بی شک یکی از بهترینها هستند بینیمو ایشون عمل کردن و فوق العاده راضیم

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   سپاسگزاریم از شما

   پاسخ
 19. عاطفه

  پولیپ بینی با جراحی بینی رفع میشه ؟؟

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   بله قابل رفع شدن هست.

   پاسخ
 20. آرمان

  خبلی مطلب جالبی بود

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   تشکر از نظرتون سپاسگزاریم.

   پاسخ
 21. فاطمه مرادی

  جراحی ترمیمی بینی رو هم انجام میدید دکتر جان؟ هزینش چقدر میشه

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   بله برای اطلاع از هزینه ها لطفا با شماره های مطب تماس بگیرید.

   پاسخ
 22. فاطمه فهیم

  جراحی ترمیمی بینی گوشتی هم انجام میدین آقای دکت

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   بله انجام می شود.

   پاسخ
 23. زیبا

  تزریق کورتون سبب نامتقارنی بینی میشه ؟

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   خیر مشکلی برای بینی ایجاد نمی کند.

   پاسخ
 24. مقدم

  عالی بود مطالبتون

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   تشکر از توجه شما.

   پاسخ
 25. اسماعیل سلیمی

  چقدر کامل و خوب توضیح دادید

  پاسخ
 26. زهرا

  اقای دکتر ورم روی بینی مون تا چند ماه باقی بمونه طبیعیه؟

  پاسخ
 27. درسا

  ممنون برای مطالب مفیدتون

  پاسخ
 28. ناصر حق نژاد

  این مطلب بسیار ارزشمند بود
  با سپاس از زحماتتون

  پاسخ
 29. مژگان وفا

  خسته نباشید،ایا تابش آفتاب باعث ورم بینی میشود؟

  پاسخ
 30. مژگان برات زاده

  عمل انحراف و پولیپ و زیبایی رو میشه باهم انجام داد؟

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   بله این جراحی ها رو می شه با هم انجام داد.

   پاسخ
 31. ذینه حداد

  دکترجان چند وقت بعد از جراحی بینی میشه استخر رفت؟

  پاسخ
 32. مریم

  میشه با جراحی بینی بسته فقط قوز کوچیک بینی رو برداشت؟

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   تجویز نوع جراحی بینی نیاز به بررسی دقیق ساختار و مشکلات بینی شما دارد.

   پاسخ
 33. متینا

  چند روز قبل از عمل باید تست pcr داد؟

  پاسخ
 34. مریم

  ببخشید ی سوال داشتم میشه همزمان بینی و پلک رو باهم جراحی کرد؟

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   بله امکان انجام این دو جراحی با هم وجود دارد.

   پاسخ
 35. سارا

  برای بینی های گوشتی جواب میده این روش

  پاسخ
 36. نسرین

  جراحی بینی گوشتی سختتره یا استخوانی؟

  پاسخ
 37. سمانه

  خیلی مقاله خوبی بود مرسی

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   سپاس از توجه شما.

   پاسخ
   • دکتر علی طاهری نیا

    معمولا بینی های گوشتی به دلیل پوست ضخیم جراحی سخت تر و نقاهت طولانی دارند. البته همه این ها بستگی به مهارت جراح دارد.

    پاسخ
 38. فرشته میرزایی

  شما تزریق کورتن بعد از عمل بینی رو درست می دونید؟

  پاسخ
 39. مهتاب حسنخانی

  مراقبت های بعد از عمل رو کامل میشه بگید؟مقاله ای دارید براش؟

  پاسخ
 40. سیما خاکپور

  اگر در روز جراحی سیگار مصرف بشه چه مشکلی پیش میاد؟

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   مصرف دخانیات از جمله سیگار باعث اختلال در گردش خون و افزایش ریسک کبودی و خونریزی پس از عمل می شود. توصیه می شود از دو هفته قبل از جراحی مصرف سیگار را قطع کنید.

   پاسخ
 41. لیلا

  سلام. من سال ۹۱ بینیمو عمل کردم. الان میتونم کورتون بزنم کوچیکتر بشه؟

  پاسخ
 42. سمیرا

  دوستم پیش دکتر عمل کرده بینیش عالی شده

  پاسخ
 43. منیره

  چسب بینی خیلی تأثیر داره واقعاً

  پاسخ
 44. هادی احمدی

  دوره ی نقاهت جراحی بینی چه مدت هستش؟؟

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   تا یک هفته باید به طور کامل استراحت کنید و بعد از آن مراقبت های لازم را انجام دهید.

   پاسخ
 45. مهسا

  هزینه چه قدره؟

  پاسخ
 46. سالار

  سلام ببخشید میشه همزمان با جراحی بینی لیفت لب هم انجام داد؟

  پاسخ
 47. شکوفه کاظمی

  دکتر جان ماساژ بینی رو چند ماه بعدش باید انجام بدیم ؟

  پاسخ
 48. فرنوش اخلاقی

  ببخشید شکستگی بینی بعد از جراحی رو چه کار باید بکنیم؟

  پاسخ
 49. غزل

  من واقعا دوست دارم عمل کنم. ولی همه بهم میگن بینیت گوشتیه بر میگرده نکن

  پاسخ
 50. زیبا

  محکم چسب زدن به بینی میتونه اسیب وارد کنه و باعث کجی بینی بشه ؟

  پاسخ
  • دکتر علی طاهری نیا

   چسب زدن به بینی نباید به صورتی انجام شود که به بینی آسیب وارد کند.

   پاسخ
 51. maryam

  شما جراحی با لیزر رو پیشنهاد می کنید یا هیچ تاثیری نداره؟

  پاسخ
 52. پریسا باقیان

  تیم حرفه ای و عالی دارن مامانم وتقعا راضی بود از تیمشون

  پاسخ
 53. رؤیا

  هنوز هم برای جراحی باید تست کرونا داد؟

  پاسخ
 54. وحید

  چند روز بعد از جراحی میشه ورزش کرد؟

  پاسخ
 55. سعیده

  جراحی پلک پایین هم انجام میدین ؟

  پاسخ
 56. ارمان

  تا چند پقت چسب باید روی بینی باشه

  پاسخ
 57. پریسا حیاتی

  من جراحی داشتم قبلا ولی جای دیگه.شهرستانم امکان ویزیت آنلاین ندارید ؟

  پاسخ
 58. Mozhde

  ترمیمی هم همین موارده؟

  پاسخ
 59. شیرین

  خواهرای من پیش شما جراحی بینی انجام دادن
  واقعا بینی هاشون قشنگ شده
  انشالله منم بعد از عید میام پیشتون

  پاسخ
 60. المیرا قربانی

  افرادی که بینی گوشتی ئارن کدومشون تاثیر داره ؟؟

  پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *