دکتر علی طاهری نیا 4 جراحی بینی 4 آبریزش بینی بعد از جراحی بینی
مدت زمان مطالعه2 دقیقه

آبریزش بینی بعد از جراحی بینی

مدت زمان مطالعه2 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

آبریزش بینی بعد از جراحی بینی

درمان آبریزش بینی بعد از جراحی بینی به چه شیوه ی می باشد؟
چگونه آبریزش بینی بعد از جراحی بینی راقطع کنیم؟
جراحی بینی برای افرادی که حساسیت و آلرژی دارند، عارضه ای ایجاد می کند؟

امروزه جراحی  زیبایی بینی یا عمل رینوپلاستی از استقبال گسترده ای در بین افراد علی الخصوص جوانان برخوردار شده است به طوری که اگر به جراح بینی خبره و حاذقی مراجعه نشود، ممکن است که عوارضی را بعد از جراحی بینی برای فرد به همراه داشته باشد. باید گفت که انتخاب جراح بینی باتجربه باعث می شود که نتایج برای متقاضی رضایت بخش و مطلوب باشد و همچنین باید مراقبت های بعد از جراحی بینی را طبق دستورالعمل گفته شد، اجرا نماید. یکی از سوالاتی که برای متقاضی پیش می آید این است که آیا بعد از جراحی زیبایی بینی ، دچار آبریزش بینی خواهیم شد؟ آیا بعد از جراحی بینی، آب از داخل حفره ها بدون آگاهی خودمان جاری می شود؟ درمان آبریزش بینی بعد از عمل چگونه است و چقدر طول می کشد که این عارضه برطرف شود؟

آبریزش بینی بعد از جراحی بینی

توصیه دکتر علی طاهری نیا بهترین جراح بینی بر این است که آبریزش بعد از جراحی بینی جزء عوارض جانبی بعد از عمل محسوب نمی شود و بعد از یک ماه برطرف می شود. اما اگر طبق گفته جراح بعد از یک ماه اصلاح نشود ممکن است که از آلرژی و حساسیت نشات گرفته باشد که حتما باید به پزشک معالج یا جراح بینی خود مراجعه شود و علت را هرچه زودتر پرس و جو نماید تا در صورت وجود هر عارضه ی همان موقع درمان صورت گیرد. از جمله سوالاتی که برای اکثر متقاضیان جراحی بینی پیش می آید، در این است که ما بعد از جراحی بینی ، از آبریزش بینی خود بی اطلاع هستیم و متوجه جاری شدن آن از بینی خود نمی شویم، هرچند ممکن است که این عارضه در فصل تابستان و نه زمستان رخ دهد، آیا این عارضه طبیعی است؟ تاکید و عقیده ای جراح بینی ، دکتر علی طاهری نیا بر این است که این کلام یک سخن شایعه و یاوه ای بیش نیست و اگر به جراح و متخصص حاذق بینی مراجعه شود هیچ گونه علائمی بعد از عمل ایجاد نخواهد شد.

از دیگر سوالاتی که برای متقاضی پیش می آید در این است که آیا این عارضه فقط در جراحی های بینی گوشتی رخ می دهد و در جراحی بینی استخوانی اتفاق نمی افتد؟ در حالی که ما این عارضه را بعد از جراحی بینی اصلا نداریم و به ندرت این عارضه رخ می دهد.

برخی از خدمات دکتر طاهری نیا بهترین جراح بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی

جراحی گوش

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا متولد ۱۳۵۶ تهران، فارغ التحصیل پزشکی عمومی درسال ۸۳ از دانشگاه علوم پزشکی ایران و فارغ التحصیل سال ۹۱ در رشته تخصصی گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی ایران هستند و بیشتر در کنگره های مرتبط با رشته تخصصی از جمله کنگره های بین المللی راینولوژی ایران شرکت نموده اند.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 10 =

Call Now Buttonتماس با پزشک