دکتر علی طاهری نیا 4 جراحی بینی 4 هزینه جراحی بینی استخوانی
مدت زمان مطالعه2 دقیقه

هزینه جراحی بینی استخوانی

مدت زمان مطالعه2 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

هزینه جراحی بینی استخوانی

یکی از عمل های زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی بینی استخوانی می باشد که برای رفع بر آمدگی روی پل بینی و اصلاح ایرادات ظاهری بینی اقدام به عمل می نمایند. در جراحی بینی استخوانی هدف بهبود ظاهر بینی و مقارن سازی آن با چهره فرد می باشد. یکی از دغدغه های فکری اکثر متقاضیان جراحی زیبایی بینی ، قیمت و هزینه جراحی بینی استخوانی یا حتی هزینه جراحی زیبایی بینی گوشتی می باشد.

هزینه جراحی بینی استخوانی

به بینی هایی که دارای پوستی نازک ، بافت و غضروف مقاوم و مستحکمی باشند، بینی استخوانی گفته می شود. اما چنانچه بینی از پوست و چربی بیشتری نسبت به غضروف و استخوان  تشکیل شده باشد، آن بینی ، گوشتی است.

شایان ذکر است که ساختار بینی استخوانی را یک سوم آن را استخوان و مابقی آن را غضروف تشکیل داده است.

یکی از نشانه های اصلی بینی استخوانی در این می باشد که قوز در روی سطح پل بینی وجود دارد که گاهی به صورت شکسته و منحنی در ابعاد مختلف دیده می شود.

چنانچه فرد خواهان جراحی بینی استخوانی باشد، باید به یک جراح بینی حاذق مراجعه نماید تا عمل آن موفقیت آمیز و نتایج حاصل از آن مطلوب صورت گیرد و برای این منظور باید از دوستان و اطرافیان پرس و جو های لازم را به عمل آورد.

جراح بینی ابتدا به بررسی تیغه میانی و یا در صورت داشتن مشکلات در داخل بینی مانند: پولیپ بینی، تومور، غده  و … می پردازد و سپس به جراحی زیبایی بینی اقدام می نماید. جراحی بینی استخوانی بسته به نوع مشکل و یا وجود تیغه ، اقدام به جراحی به روش باز یا روش بسته می شود. جراح این پروسه را تحت بیهوشی عمومی و در اتاق عمل اعمال می نماید. در فرآیند جراحی به دلیل اینکه پوست روی بینی نازک می باشد، غضروف های داخلی به راحتی قابل مشاهده می باشد. بعد از تراشیدن استخوان های اضافی اقدام به بخیه زدن می شود و با قرار دادن اسپلینت، جراحی بینی استخوانی به اتمام می رسد.

هزینه جراحی بینی استخوانی به فاکتور های مختلفی بستگی دارد که برای آگاهی از قیمت آن ابتدا باید به متخصص یا جراح بینی باتجربه مراجعه شود و به بررسی آناتومی بینی بپردازد و سپس هزینه ی آن را تعیین می نمایند.

 

برخی از خدمات دکتر طاهری نیا بهترین جراح بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی

جراحی گوش

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

منظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا متولد ۱۳۵۶ تهران، فارغ التحصیل پزشکی عمومی درسال ۸۳ از دانشگاه علوم پزشکی ایران و فارغ التحصیل سال ۹۱ در رشته تخصصی گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی ایران هستند و بیشتر در کنگره های مرتبط با رشته تخصصی از جمله کنگره های بین المللی راینولوژی ایران شرکت نموده اند.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

Call Now Buttonتماس با پزشک