دکتر علی طاهری نیا 4 جراحی بینی 4 نتایج جراحی زیبایی بینی
مدت زمان مطالعه2 دقیقه

نتایج جراحی زیبایی بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
مدت زمان مطالعه2 دقیقه
آیا کاهش وزن بر روی جراحی زیبایی بینی تاثیر می گذارد؟
عوارض جانبی و خطرات احتمالی جراحی بینی در پیری چه می باشد؟
آیا نتایج جراحی بینی همیشه موفقیت آمیز می باشد؟

یکی از جراحی های زیبایی که در هر جامعه ای از اهمیت بالایی برخوردار شده است؛ جراحی زیبایی بینی می باشد. از جمله عللی که در تبلیغ این پروسه نقش بسزایی را ایفا کرده است نقش رسانه ها و مقالات خبری است که این فرآیند را پر رنگ تر جلوه می دهند. باید گفت که امروزه جراحی زیبایی بینی در همه جا مشاهده می شود و طرفداران خاص خود را دارد. با این وجود اطلاعات و تصورات افراد نسبت به این عارضه نادرست می باشد. اغلب تبلیغات فقط در وجه شعار قرار دارد و باید از بازار گرمی های افراد سودجو بر حذر بود تا عوارض جانبی را برای متقاضی به همراه نداشته باشد.

نتایج جراحی زیبایی بینی

در سال های اخیر جراحی زیبایی بینی دو برابر افزایش یافته است به طوری که اگر مقداری با دید باز به اطراف بنگریم خواهیم دید که در هر خانواده ای یک یا دو نفر عمل بینی را انجام داده اند. باید متذکر شویم که با وجود محبوبیت این جراحی برای هر کسی تجویز نمی شود. بهتر است که قبل از اتخاذ قرار بایک جراح بینی حاذق برای این جراحی مشورت شود تا نتایج و رضایت مندی بالایی را برای متقاضی به همراه بیاورد.

 

جراح بینی خبره

برای این که جراحی بینی از نتایج بالایی برخوردار باشد متقاضی باید در پی یک جراح بینی ماهر و باتجربه باشد و طوری برنامه ریزی کندتا انتظارات و نتایج خود را به جراح ابلاغ نماید.

گام اول :جراحی بینی مناسب شماست؟

بسیاری از متقاضیان و علی الخصوص خانم ها در پی یافتن ظاهری زیبا و جذاب هستند و برای این منظور به سراغ انواع و اقسامی از جراحی ها روی می آوردند که هدف همه ای این بانوان یکی می باشد.

گام دوم: هزینه جراحی زیبایی بینی چقدر می شود؟

باید توصیه کنیم که جراحی بینی علاوه بر این که متقاضی را خانه نشین می کند هزینه ای را برای فرد به همراه دارد گاهی برای فرد ریسک نیز می آورد که توصیه دکتر علی طاهری نیا جراح بینی بر این است که در صورتی که به یک پزشک حاذق و باتجربه مراجعه شود هیچ گونه ریسکی را برای فرد ندارد. توصیه جراح بینی بر این است که هرگز صرفا برای راضی نگه داشتن دیگران از خود به فکر عمل بینی نباشند. بهتر است که این گونه گفته شود که  بااین تصور که جراحی زیبایی بینی برای تغییر دادن زندگی خود و دیگران باشد را نباید انجام داد.

گام سوم: عکس کامپیوتری و آمادگی برای عمل

قبل از عمل بینی جراح از بیمار می خواهد که یک تصویر از چهره گرفته شود به طوری که بینی با ایراداتی که دارد را نشان دهد. برای این منظور از متقاضی می خواهند که عکس دیجیتال از بینی بگیرد. در عکس به خوبی می توان ناقرینیگی یا دفرمگی بینی را مشاهده کنید.

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا متولد ۱۳۵۶ تهران، فارغ التحصیل پزشکی عمومی درسال ۸۳ از دانشگاه علوم پزشکی ایران و فارغ التحصیل سال ۹۱ در رشته تخصصی گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی ایران هستند و بیشتر در کنگره های مرتبط با رشته تخصصی از جمله کنگره های بین المللی راینولوژی ایران شرکت نموده اند.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

Call Now Buttonتماس با پزشک