دکتر علی طاهری نیا 4 جراحی بینی 4 فعالیت ورزشی بعد از جراحی بینی
مدت زمان مطالعه2 دقیقه

فعالیت ورزشی بعد از جراحی بینی

مدت زمان مطالعه2 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

فعالیت ورزشی بعد از جراحی بینی

چند ماه بعد از عمل می توان شنا کرد؟

اخیرا یکی از جراحی های رایجی که در بین افراد از استقبال بی نظیری برخوردار شده است، جراحی زیبایی بینی می باشد که برای این که نتایج خوب و ایده آلی کسب شود بهتر است به یک جراح بینی حاذق مراجعه شود.

از جمله دغدغه های ذهنی که گریبانگیر متقاضیان جراحی بینی می شود، مراقبت های بعد از جراحی بینی می باشد.

فعالیت ورزشی بعد از جراحی بینی

یکی از سوالات رایجی که در بین افراد پرسیده می شود این می باشد که تا چند وقت بعد از عمل بینی نمی توانند ورزش کنند که در این مقاله دکتر علی طاهری نیا جراح حاذق و باتجربه بینی بر این اشاره می کند که بهترین روش بعد از جراحی در این می باشد که تا 7 الی 10 روز بستری در خانه را داشته باشد و از مراقبت های تجویز شده پیروی شود، تا بیمار از نتایج رضایت بالایی برخودار شود.

برای انجام مکالمات تلفنی بهتر است که موبایل یا تلفن را بیش از حد به صورت نزدیک ننماید و از فعالیت هایی که فشار به بینی وارد می نماید، اجتناب شود.

اما توصیه دکتر علی طاهری نیا جراح بینی بر این است که برای انجام ورزش بهتر است که زیاد عجله نشود و پیاده روی آهسته را در اوایل عمل انجام دهد و برای شنا کردن بهتر است تا یک ماه صبر شود و تحت هیچ شرایطی در آن زمان در سونای بخار  قرار نگیرد.

اما در صورتی که به باشگاه ورزشی مراجعه می کند بهتر است که بعد از 2 ماه از سر بگیرد و از تردمیل و وزنه های سبک  و راحت که فشاری به بینی وارد نمی کند، استفاده شود.

اما اگر متقاضی ورزش های سنگینی را انجام می دهد بهتر است که تا 6 ماه اجتناب شود از جمله این ورزش ها می توان به قوتبال ، والیبال و بسکتبال اشاره نمود.

اما برخی از ورزش ها مانند تکواندو و کاراته و… هستند که با سر و  صورت در ارتباط می باشند، برای شروع مجدد این ورزش بهتر است تا 1 سال خودداری شود تا ضربه ای ناگهانی به صورت وارد نشود، و شکل بینی تغییر نکند.

به منظور دستیابی به بینی زیبا و ایده آل بعد از جراحی بینی بهتر است به یک جراح بینی حاذق و باتجربه مراجعه نمایید که ما در این مقاله دکتر علی طاهری نیا جراح بینی باتجربه را معرفی می نماییم. شماره تماس 44247536

برخی از خدمات دکتر طاهری نیا بهترین جراح بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی

جراحی گوش

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا متولد ۱۳۵۶ تهران، فارغ التحصیل پزشکی عمومی درسال ۸۳ از دانشگاه علوم پزشکی ایران و فارغ التحصیل سال ۹۱ در رشته تخصصی گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی ایران هستند و بیشتر در کنگره های مرتبط با رشته تخصصی از جمله کنگره های بین المللی راینولوژی ایران شرکت نموده اند.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − یازده =

Call Now Buttonتماس با پزشک