دکتر علی طاهری نیا 4 جراحی بینی 4 فصل مناسب جراحی بینی
مدت زمان مطالعه2 دقیقه

فصل مناسب جراحی بینی

مدت زمان مطالعه2 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

فصل مناسب جراحی بینی

آیا جراحی زیبایی بینی به فصل خاصی بستگی دارد؟
بهترین فصل برای جراحی زیبایی بینی چه وقت است؟
آیا در فصل تابستان یا فصل زمستان جراحی بینی عوارضی را به همراه دارد؟

اغلب اوقات برای افراد این مسئله پیش می آید که به راستی مناسب ترین و بهترین فصل و زمان برای جراحی زیبایی بینی یا عمل رینوپلاستی چه وقت است؟ آیا این عمل را باید در فصل خاصی انجام داد؟ در صورتی که در فصل مناسبش صورت نگیرد، چه عوارضی برای متقاضی رخ خواهد داد؟ آیا در فصل بهار یا فصل تابستان بهتر است یا فصل پاییز و زمستان؟ سوالات دیگر و مشابه این برای متقاضیان پیش می آید که خواهان دانستن آن می باشند. در این مقاله سعی شده که مقداری از این سوالات گنگ و نامفهوم را برای افراد پاسخ دهیم. اما قبل از آن تاکید می کنیم قبل از انجام جراحی تمام سوالات پیچیده ای خود را از جراح بینی بپرسید تا جای هیچ گونه سوال گنگ و مبهمی برایتان پیش نیاید.

فصل مناسب جراحی بینی

دغدغه ای فکری اغلب متقاضیان جراحی زیبایی بینی بر این است که می گویند اگر عمل بینی را در فصل تابستان انجام دهیم به دلیل گرما ورم و التهاب بیشتر می شود و اگر در فصل بهار صورت گیرد، دچار حساسیت و آلرژی فصلی خواهیم شد و به بینی صدمه وارد می کند و اگر در فصل سرما و زمستان انجام گیرد دچار آبریزش و سرماخوردگی خواهیم شد در حالی که توصیه دکتر علی طاهری نیا جراح بینی حاذق در تهران بر این است که این سخنان همگی شایعه و خرافات است و هیچ گونه پایه علمی ندارد.

در واقع جراحی زیبایی بینی به هیچ فصلی بستگی ندارد و تنها ملاک انتخاب شما برای جراحی بینی باید زمان و موقعیت خودتان باشد که آیا قادرید از محل کار یا دانشگاه و … مرخصی بگیرید یا خیر؟

یکی از سوالاتی که بیماران پرسیده اند در این است که در فصل سرما جراحی بینی باعث ایجاد سوزش می شود آیا این کلام صحت دارد یا خیر؟

دکتر علی طاهری نیا جراح بینی حاذق بر این مسئله تاکید می کند که این حالت به علت خشکی مخاط داخل بینی است که رخ می دهد و هیچ گونه ربطی به فصل آن ندارد. حتی گاهی ممکن است که عارضه ای خشکی مخاط داخلی باعث ایجاد خونریزی های جزئی نیز شود که این مسئله نیز جای نگرانی ندارد و به مرور برطرف می شود.

برخی از خدمات دکتر طاهری نیا بهترین جراح بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی

جراحی گوش

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا متولد ۱۳۵۶ تهران، فارغ التحصیل پزشکی عمومی درسال ۸۳ از دانشگاه علوم پزشکی ایران و فارغ التحصیل سال ۹۱ در رشته تخصصی گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی ایران هستند و بیشتر در کنگره های مرتبط با رشته تخصصی از جمله کنگره های بین المللی راینولوژی ایران شرکت نموده اند.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 7 =

Call Now Buttonتماس با پزشک