دکتر علی طاهری نیا 4 جراحی بینی 4 جراح بینی در مرزداران
مدت زمان مطالعه3 دقیقه

جراح بینی در مرزداران

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
مدت زمان مطالعه3 دقیقه

جراح بینی در مرزداران

جراح بینی خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

بهترین جراح بینی در مرزداران چه کسی می باشد؟

 به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراح بینی در مرزداران بهتر است این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

یکی از رایج ترین جراحی های پلاستیک در ایران جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی می باشد  به طوری که ایران به عنوان بزرگ ترین جراحی بینی در دنیا شناخته شده است. باید بگوییم این پروسه هفت برابر بیشتر از آمریکا و دیگر کشورها می باشد.

اغلب اوقات متقاضیان جراحی بینی به علت زیبایی خواهان انجام این عمل بی خطر می باشند در حالی که این جراحی می تواند مشکلات تنفسی را در متقاضی مانند درمان پولیپ بینی و برطرف نمودن انسدادهای راههای هوایی نیز صورت گیرد.

اگر شما برای جراحی بینی برنامه ریزی می کنید ممکن است سوال نمایید که کجا برای انجام جراحی بینی مناسب است که هم ایمن و علاوه بر آن با کیفیت باشد. بسیاری از افراد معتقدند که ایران بهترین گزینه برای انجام این عمل می باشد چرا که هزینه جراحی زیبایی در ایران مناسب بوده و علاوه براین جراحان بینی بسیار زبردست و باتجربه وجود دارد.

بیشتر جراحان بینی در ایران دوره های پیشرفته و فلوشیپ را در این زمینه در دانشگاه های معتبری گذرانده اند و همچنین تعداد زیادی جراحی زیبایی بینی راانجام داده اند . به همین دلیل بسیار در این زمینه زبردست شده اند به صورتی که بسیار از افراد مشهور برای انجام جراحی بینی به ایران سفر می کنند .

جراح بینی در مرزداران

انواع جراحی زیبایی بینی

به طور کلی سه روش برای جراحی زیبایی بینی وجود دارد.

روش اول که معمولا در قدیم استفاده می شد و امروزه ازآن کمتر استفاده می شود روش جراحی close یا بسته است . در این روش تمام اقدامات بینی از داخل و برش هایی که در قسمت داخل بینی و از درون حفره های بینی انجام می شود، داخلی است. به طوری که قسمت های مختلف قوز بینی را می توان برداشت و بینی را باریک تر کنند و نسبتا به راحتی می توان به قسمت های نوک بینی دسترسی  پیدا نمود. اما به هر حال این روش محدودیت های خاص خودش را دارد و علی رغم آن که مدت زمان جراحی کوتاه است دسترسی به نوک بینی و تغییرات در آن  به خوبی صورت نمی گیرد. از محاسن دیگر این روش آن است که برش پوستی در آن انجام نمی شود .

روش دوم که امروزه بیش از 90 درصد جراحی ها ی بینی به این روش صورت می گیرد، روش جراحی open یا باز است . در این روش پوست بینی در ناحیه کولوملا برش داده می شود و پوست کلا از روی اسکلت زیرین که غضروف و استخوان است برداشته می شود . بعد از آن قسمت های مختلف غضروفی و استخوانی مطابق با سلیقه جراح بینی و بیمار اصلاح می شود و پوست مجدد به حالت اول برمی گردد. در این روش برش پوستی داده می شود اما دسترسی و دید جراح به تمام قسمت های مختلفی که بخواهد تغییر شکل در آن ها بدهد به راحتی صورت می گیرد.

روش سوم که کمتر استفاده می شود و محدودیت های خاصی را دارد اندوسکوپی رینوپلاستی است .

به منظور دستیابی به بینی زیبا بهتر است به یک متخصص گوش و حلق و بینی حاذق و باتجربه مراجعه نمایید که ما در این مقاله دکتر علی طاهری نیا بهترین پزشک و باتجربه ترین متخصص را معرفی می نماییم. شماره تماس 44247536

جراح بینی در مرزداران

برای مشاوره و انجام جراحی بینی می توانید به دکتر علی طاهری نیا در مرزداران مراجعه کنید .

برخی از خدمات دکتر طاهری نیا بهترین جراح بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی

جراحی گوش

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا متولد ۱۳۵۶ تهران، فارغ التحصیل پزشکی عمومی درسال ۸۳ از دانشگاه علوم پزشکی ایران و فارغ التحصیل سال ۹۱ در رشته تخصصی گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی ایران هستند و بیشتر در کنگره های مرتبط با رشته تخصصی از جمله کنگره های بین المللی راینولوژی ایران شرکت نموده اند.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − شش =

Call Now Buttonتماس با پزشک