دکتر علی طاهری نیا » جراحی بینی » جراحی بینی بدون تامپون
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

جراحی بینی بدون تامپون

جراحی بینی بدون تامپون

تامپون بینی باید چند روز داخل بینی قرار بگیرد؟

اسپلینت بینی بهتر است یا تامپون؟

امروزه جراحی زیبایی پلاستیک از استقبال زیادی در بین افراد برخوردار شده است که یکی از مهم ترین این جراحی ها را می توان به عمل زیبایی بینی اشاره کرد که متقاضیان زیادی را علی الخصوص جوانان را به خود مایل کرده است.

جراحی زیبایی بینی را باید نزد یک جراح بینی حاذقی انجام داد تا بهترین نتایج را برای متقاضی به همراه داشته باشد و از میزان رضایت مندی بالایی برخوردار باشد.

ازجمله سوالاتی که اغلب متقاضیان از جراح بینی می پرسند در این است آیامی توان جراحی زیبایی بینی را بدون تامپون انجام داد؟

آیا استفاده از اسپلینت بینی بهتر است یا تامپون؟ مدت زمان هر کدام چقدر می باشد؟ سوالات زیادی برای متقاضیان پیش می آید که ما در این مقاله خواهان روشن نمودن این مطلب هستیم که استفاده از تامپون مناسب تر است یا اسپلینت؟

اگر متقاضی از پزشک خود بخواهد که از اسپلینت استفاده نماید دیگر نیازی به استفاده از تامپون و فیتیله نیز پیدا نخواهد نمود.

جراحی بینی بدون تامپون

عدم رغبت افراد از تامپون به این علت است که بعد از جراحی، بینی را می بندند و راه نفس از دهان خواهد بود در صورتی که این عارضه در استفاده از اسپلینت ایجاد نخواهد شد و فرد ترس از خارج نمودن آن را نیز ندارد.

باید بگوییم که اسپلینت از جنس سیلیکونی می باشد و نرم و سبک است به طوری که فرد تنها با یک بار مراجعه می تواند از بخیه و پانسمان و اسپلینت رهایی یابد در حالی که تامپون نیاز به مراجعه های دیگری دارد .

باید متذکر شویم که این سخن بدین معنا نمی باشد که تامپون دارای عارضه بوده و برای متقاضی درد ایجاد می کند برعکس تامپون در جهت روند بهبودی کمک بیشتری از اسپلینت خواهد کرد و روند بهبودی را تسریع می بخشد.

به منظور دستیابی به بینی زیبا و ایده آل بعد از جراحی بینی بهتر است به یک جراح بینی حاذق و باتجربه مراجعه نمایید که ما در این مقاله دکتر علی طاهری نیا جراح بینی باتجربه را معرفی می نماییم. شماره تماس 44247536

برخی از خدمات دکتر طاهری نیا بهترین جراح بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی

جراحی گوش

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا متولد ۱۳۵۶ تهران، فارغ التحصیل پزشکی عمومی درسال ۸۳ از دانشگاه علوم پزشکی ایران و فارغ التحصیل سال ۹۱ در رشته تخصصی گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی ایران هستند و بیشتر در کنگره های مرتبط با رشته تخصصی از جمله کنگره های بین المللی راینولوژی ایران شرکت نموده اند.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *