دکتر علی طاهری نیا 4 جراحی بینی 4 انواع جراحی بینی
مدت زمان مطالعه2 دقیقه

انواع جراحی بینی

مدت زمان مطالعه2 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

انواع جراحی بینی

زیباترین عمل بینی در بین افراد کدام می باشد؟
انواع عمل بینی گوشتی کدام ها می باشد؟

امروزه یکی از جراحی های رایجی که در سطح کشور در حال اعمال می باشد، جراحی زیبایی بینی یا عمل رینوپلاستی است که هر کسی خواهان انجام آن به بهترین وجه می باشد. اعلب سوالاتی که از جراح بینی پرسیده می شود در این است که به راستی کدام مدل از جراحی زیبایی بینی شیک و مورد پسند عام مردم می باشد؟ هر نوع عمل بینی مناسب صورت خواهد بود؟ آیا جراحی زیبایی بینی بین آقایان و خانم ها متفاوت می باشد؟ چه نوع بینی باید متناسب با اجزای صورت باشد؟ آیا اگر بینی فردی گوشتی یا استخوانی باشد بر روی شکل نهایی بینی تاثیر می گذارد؟ آیا در جراحی زیبایی بینی بر عملکرد تنفسی تاثیر می گذارد؟

پاسخ دکتر علی طاهری نیا جراح بینی بر این سوال ها این می باشد که مدل جراحی زیبایی بینی باید به گونه ای صورت گیرد که متناسب با اجزای صورت باشد و اخلالی بر آن ایجاد ننماید. بین جراحی زیبایی بینی آقایان و خانم ها تفاوت هایی وجود دارد که یک جراح بینی حاذق آن را باید به کار گیرد و اصول را طبق استاندارد آن رعایت نماید.

برخی از مدل های جراحی زیبایی بینی عبارتند از:

جراحی زیبایی بینی: اغلب متقاضیان جراحی بینی خواهان بینی زیبا و متناسب با اجزای صورت هستند و می خواهند که در صورت به گونه ای جلوه دهد که طبیعی و یا مصنوعی نباشد. در واقع در نگاه اول مخاطب اندکی تمایز قائل شود و متوجه شود که بینی عملی است. البته باید در اینجا ذکر نماییم که در گذشته افراد اغلب خواهان جراحی بینی فانتزی و بینی عروسکی بودند که بعد ها با مشکل مواجه شدند.

عمل بینی طبیعی: اغلب این نوع مدل بینی را بزرگسالان می پسندند که خواهان نمایان شدن بینی به صورت مصنوعی نیستند. این نوع بینی را افرادی انجام می دهند که قوز بد فرم و یاشکستگی در بینی دارند و درصدد جبران این عارضه می باشند.

عمل بینی نیمه فانتزی: به این نوع مدل ؛خانم های جوان و کم سنی که خواهان جلوه دادن بینی به صورت فانتزی هستند، راغب می باشند.

انواع جراحی بینی

شایان ذکر است که بگوییم در جراحی زیبایی بینی باید تناسب چهره با تمام اجزای صورت حفظ شود و بر عملکرد تنفسی هیچ گونه صدمه ای ایجاد ننماید. این نوع جراحی بینی ایده آل ترین و مناسب ترین روش می باشد.

اغلب افراد دغدغه ای فکریشان در این می باشد که مبادا بینی به گونه ای عمل شود که باب میل خود شخص نباشد، به همین دلیل ابتدا باید به یک جراح بینی حاذق مراجعه شود و برای اطمینان نمونه کار و میزان رضایت مندی افراد را بررسی نمایند.

برخی از خدمات دکتر طاهری نیا بهترین جراح بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی

جراحی گوش

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

دکتر علی طاهری نیا

دکتر علی طاهری نیا متولد ۱۳۵۶ تهران، فارغ التحصیل پزشکی عمومی درسال ۸۳ از دانشگاه علوم پزشکی ایران و فارغ التحصیل سال ۹۱ در رشته تخصصی گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی ایران هستند و بیشتر در کنگره های مرتبط با رشته تخصصی از جمله کنگره های بین المللی راینولوژی ایران شرکت نموده اند.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

Call Now Buttonتماس با پزشک