همه چیز درباره جراحی بینی

همه چیز درباره جراحی بینی

چه نکاتی را باید در جراحی بینی رعایت کنیم؟

نکات مهم جراحی بینی کدام است؟

در این مقاله توضیحات جامع و مفصلی پیرامون همه چیز درباره جراحی بینی گردآوری شده است، جهت کسب اطلاعات لازم در مورد جراحی زیبایی بینی یا عمل رینوپلاستی بهتر است که این متن را تا انتها مطالعه نمایید. پس با ما همراه باشید.

یکی از جراحی های پلاستیکی که اخیر در بین افراد بسیار مورد استقبال واقع شده است، جراحی زیبایی بینی یا عمل رینوپلاستی می باشد که متقاضیان این عمل در پی یافتن جراح بینی حاذقی اند تا بهترین و زیباترین بینی را بدون داشتن عوارض جانبی بعد از عمل را برای آنان به همراه بیاورد.

همه چیز درباره جراحی بینی

توصیه بهترین جراح بینی در تهران براین نکته است که قبل اجرای هر نوع عملی ابتدا به تمام نکات و مشاوره های قبل و بعد از جراحی توجه کنند تا با دیدی واضح و عاقلانه این عمل کم خطر را انجام دهند.

بهترین جراح بینی فردی است که بتواند بین راههای هوایی (حفظ عملکرد بینی) و زیبایی بینی بعد از عمل تعادل را برقرار کند، به گونه ی که ایجاد زیبایی باعث اختلال در راههای تنفسی و یا انسداد بینی نگردد.

امروزه جراح بینی باتجربه از روش های مدرن و پیشرفته عمل رینوپلاستی استفاده می کند به طوری که در روش عمل بینی سنتی اغلب جراح بینی فقط کوچک و زیبا نمودن بینی را اعمال می کرد. اما در روش نوین جراح بینی اقدام به زیباسازی و تقویت نمودن دیگر قسمت ها می پردازد. نتیجه این روش در این است که علاوه بر فرم دهی زیبا به عملکرد تنفس نیز کمک می کند تا هر گونه آسیب ایجاد شده در آن را برطرف نماید.

اگر جراح درعمل بینی ازبهترین تکنیک استفاده نماید، امکان افتادگی نوک بینی را بعد از عمل به صفر خواهد رساند.

بهتر است که بیمار بعد از عمل بینی از دستکاری و ماساژ دادن بینی خودداری کند و به تعویض مرتب پانسمان و چسب بینی ادامه دهد تا ورم بینی را مهار نماید. تاکید می شود که ادامه دادن و زدن چسب بینی بیش از وقتی که جراح تعیین کرده باشد، خودداری شود زیرا باعث فرم گرفتن بینی نمی شود و فقط تورم را برطرف می نماید.

چکیده مطلب

رعایت مراقبت و نکات بعد از جراحی بینی بسیار حائز اهمیت می باشد و در روند شکل نهایی بینی تاثیرگذار خواهد بود.

به منظور دستیابی به بینی زیبا بهتر است به یک متخصص گوش و حلق و بینی حاذق و باتجربه مراجعه نمایید که ما در این مقاله دکتر علی طاهری نیا بهترین پزشک و باتجربه ترین متخصص را معرفی می نماییم. شماره تماس 44247536

برخی از خدمات دکتر طاهری نیا بهترین جراح بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی

جراحی گوش

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − نوزده =

Call Now Button