مسافرت بعد از جراحی زیبایی بینی

چه مدت بعد از جراحی بینی می توان مسافرت نمود؟

چند روز بعد از جراحی بینی می توان رانندگی کرد؟

امروزه یکی از عمل های زیبایی پلاستیک، جراحی زیبایی بینی یا عمل رینوپلاستی به روش باز یا بسته می باشد که برای این که نتایج موفقیت آمیز و ایده آل باشد بهتر است به یک جراح بینی حاذقی و باتجربه مراجعه شود، تا فرد بعد از جراحی از شکل نهایی بینی نهایت رضایت را داشته باشد.

اغلب اوقات افراد در پی یافتن جراح بینی هستند که با کمترین هزینه بهترین نتایج را برایشان به ارمغان بیاورد در صورتی که تاکید اکثر جراحان بینی بر این است که به منظور کسب بهترین عملکرد و نتایج باید هزینه را در وهله های بعد قرار داد، و به تجربه و خبرگی جراح بینی بیشتر از موارد دیگرتوجه نمود. از جمله مواردی که جراحان بسیار بر آن تاکید می کنند در این است که مراقبت های قبل و بعد از جراحی را به خوبی رعایت نمایند تا علاوه بر این که از دوره نقاهت کوتاه مدتی برخوردار باشند به بهترین وجه و نتایج بعد از عمل نیز دست پیدا نمایند.

مسافرت بعد از جراحی زیبایی بینی

اغلب اوقات متقاضیان از جراح خواهان دانستن رابطه زناشویی بعد از جراحی یا مسافرت بعد از جراحی بینی می باشند که تاکید دکتر علی طاهری نیا بهترین جراح بینی در غرب تهران بر این است که رابطه ای زناشویی تا بعد از برداشتن تامپون یا اسپلینت بینی باید صورت نگیرد، زیرا کوچک ترین فشار بر بینی باعث تغییر شکل نهایی آن خواهد شد و اما در مورد مسافرت بهتر است که در هفته های ابتدایی در منزل استراحت مطلق داشته باشد و چنانچه مسافرت ضروری نیست به بعد از بهبودی موکول شود.

اگر مسافرت با هواپیما باشد، بهتر است تا 10 روز از این امر خودداری شود اما در مورد مسافرت با وسایل نقلیه زمینی از جمله سواری و اتوبوس بعد از یک هفته از عمل هیچ گونه ممانعتی ندارد، فرد در حین سفر بهتر است مواظب باشد تا هیچ گونه فشار و صدمه ای ناگهانی به بینی وارد نشود.

به منظور دستیابی به بینی زیبا و ایده آل بعد از جراحی بینی بهتر است به یک جراح بینی حاذق و باتجربه مراجعه نمایید که ما در این مقاله دکتر علی طاهری نیا جراح بینی باتجربه را معرفی می نماییم. شماره تماس 44247536

برخی از خدمات دکتر طاهری نیا بهترین جراح بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی

جراحی گوش

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

درباره drtaherinia

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یازده + 12 =