درمان قوز بینی

بهترین درمان برای برطرف کردن قوز بینی کدام است؟

 آیا درمان های خانگی برای برطرف کردن قوز بینی، ماندگاری بالایی دارد؟

در این مقاله به توضیحات مفصلی پیرامون درمان قوز بینی پرداخته شده است، جهت کسب اطلاعات لازم و بیشتر بهتر است که این متن را تا انتها مطالعه نمایید. لطفا با ما همراه باشید.

یکی از فاکتورهای مهم در جراحی زیبایی بینی اندازه، موقعیت برجستگی وانحنای بینی می باشد که باعث زیبایی چهره فرد می شود در صورتی که قرار گیری قوز بینی در انحنای کمانی از یک دایره و مرکز آن در کانال گوش خارجی صورت گیرد، فرم بینی و قوز آن بسیار شکیل می باشد و شکل کامل بینی زیبا و نرمال خواهد شد.

درمان قوز بینی

اگر این زوایا در صورت به درستی لحاظ نشود، فرم بینی زشت و به طور کلی بینی را بد جلوه می دهد به همین سبب است که فوق تخصصان و جراحان بینی روش های مختلفی را برای تعیین آن بیان می کنند.

بهترین جراح بینی در غرب تهران اغلب اوقات برجستگی و قوز بینی را براساس نوک بینی نسبت به لب بالا می سنجد و طول لب را معیار قرار می دهد. شایان ذکر است که بگوییم در صورتی که آنالیز کردن از لب صورت نگیرد بنا به دلایلی که مهم ترین آن کوچک بودن لب است، جراح بینی از برجستگی بینی تا محل اتصال پیشانی به بینی آنالیز می نماید به گونه ی که در شیار پره بینی خطی رسم می کند که به صورت عمودی است، سپس خط دیگر به موازات آن (مجددا عمودی) از شیار پره بینی به نوک بینی کشیده می شود. گفته می شود خطی از نوک بینی به پیشانی می کشند و نسبت خط نوک بینی را به طول بینی را 0.55 تعیین می نمایند.

در صورتی که این خط طبیعی و نرمال رسم شود زاویه بین بینی و صفحه صورت باید به یک اندازه باشد که معمولا 35 درجه تخمین زده می شود.

گفته می شود که برای این که قوز بینی به راحتی در صورت فرد محو شود بهترین و مناسب ترین روش جراحی زیبایی بینی است که برای این منظور مراجعه به یک جراح بینی حاذق و باتجربه بسیار حائز اهمیت می باشد تا بتواند بهترین نتایج و ایده ال ترین آن را برای متقاضی به همراه بیاورد.

استفاده از روش های خانگی و موقت برای رفع قوز و همچنین تزریق ژل به بینی موقت و کوتاه مدت است و مانند جراحی نتایج خوبی را به همراه نمی آورد.

چکیده مطلب

جراح بینی در حین درمان قوز بینی نمای نیم رخ را نسبت به نوک بینی را بررسی می کند و مناسب ترین روش را برای حذف قوز اضافی به کار می گیرد تا بینی در شرایط یک به یک و مساوی در صورت جلوه دهد.

به منظور دستیابی به بینی زیبا بهتر است به یک متخصص گوش و حلق و بینی حاذق و باتجربه مراجعه نمایید که ما در این مقاله دکتر علی طاهری نیا بهترین پزشک و باتجربه ترین متخصص را معرفی می نماییم. شماره تماس 44247536

برخی از خدمات دکتر طاهری نیا بهترین جراح بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی

جراحی گوش

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

درباره drtaherinia

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • پنج × 2 =