جراح بینی در تهران

یکی از اجزای صورت که مورد توجه همگان می باشد بینی می باشد .

به دلیل نقش مهمی که بینی بر زیبایی چهره فرددارد ،جراحی زیبایی بینی یکی از مهمترین و پرطرفدارترین جراحی های زیبایی شناخته شده است .

نقش جراح بینی در جراحی بینی بسیار پر رنگ می باشد . بیشتر افرادی که در شهرستان ها زندگی می کنند و متقاضی برای جراحی بینی می باشند ،برای انتخاب جراح بینی خود در تهران می گردند . جراح بینی در تهران به دلیل سابقه و مهارتی که دارند پر طرفدار تر از جراحان بینی در شهرستان می باشند .

جراح بینی در تهران  یک عامل مهم در جراحی زیبایی بینی می باشد و می تواند تاثیر بسزایی در نتیجه جراحی بینی داشته باشد .

اگر که فرد دارای عقب رفتگی غیر طبیعی فک جلو یا فک پایین می باشد با جراحی فک نیاز به جراحی زیبایی بینی نمی باشد. وضعیت قرارگیری گونه ها ، اندازه چانه بر شکل بینی تاثیر می گذارد . تشخیص همه این موارد با جراح زیبایی بینی می باشد .

جراح بینی در تهران

برای انتخای جراح بینی در تهران می تواند معیار های زیر را در نظر گرفت

یک جراح بینی در تهران باید قبل از اقدام به جراحی با بیمار خود جلسات مشاوره تشکل دهد تا در طول این جلسه از انتظارات بیمار خود آگاه شوند .

جلسه مشاوه قبل از جراحی می تواند جراح را به خواسته و سلیقه بیمار نزدیک کند .

زمانی که فرد از شرایط جسمی برای عمل برخوردار باشد و توافقاتی بین پزشک و بیمار درباره انتظارات فرد صورت بگیرد جراحی بینی انجام می شود.

جراح بینی باید در حین جراحی به تناسب جزای صورت و بینی توجه خاصی داشته باشد . نداشتن تناسب بین اجزای صورت و بینی می تواند سبب شود که فرد از نتیجه جراحی خود راضی نباشد .

یک جراح بینی در تهران باید علاوه بر داشتن تجربه و تخصص در زمینه جراحی زیبایی بینی ،دارای نوعی هنر در طراحی بینی باشد .

برای پی بردن به این مطلب دیدن نمونه کار های جراح بینی مدنظر می تواند بسیار کمک کننده باشد .

دکتر طاهری نیا جراح بینی در تهران ،در حین جراحی بینی علاوه بر توجه به جنبه زیبایی برای بیمار  به جنبه سلامت وی نیز توجه میکنند . این یک اصل مهم در جراحی بینی می باشد که جراحان بینی باید آن را در نظر بگیرند .کوچک کردن بیش از حد بینی می تواند زمینه ساز مشکلات تنفسی برای بیمار گردد . توجه نکردن به جنبه سلامت در جراحی بینی سبب می شود تا فرد نیاز به جراحی ترمیمی بینی پیدا کند ،که علاوه بر داشتن هزینه از ریسک بالایی نیز برخوردار می باشند .
بهترین نتیجه جراحی بینی را باید با انتخاب صحیح جراح بینی می توان انتظار داشت   .

برخی از خدمات دکتر طاهری نیا بهترین جراح بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی

جراحی گوش

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

درباره drtaherinia

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • دو × سه =