جراحی بینی و سرماخوردگی

سرماخوردگی قبل از جراحی بینی عوارضی دارد؟
آیا سرما بر عمل بینی تاثیر می گذارد؟ 
خوردن قرص سرماخوردگی قبل و بعد از عمل بینی چه عوارضی را به همراه دارد؟

بعد از جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ممکن است که افراد دچار سرماخوردگی شوند که برای این منظور بهترین راه حل را ارائه خواهیم داد و کسانی که خواهان دانستن و برطرف کردن بعضی از سوالات هستند از جمله: اگر بعد از جراحی بینی دچار سرماخوردگی شوند باید به منظور کنترل آبریزش بینی چه کار کنند؟ اگر قبل از عمل دچار سرماخوردگی شوند می توانند بینی را عمل کنند؟ اگر عطسه و یا خارش بینی پیدا نمایند چه باید بکنند؟ سوالات زیاد دیگری نیز پیش می آید که در این مقاله به بررسی برخی از سوالات در مورد جراحی بینی و سرماخوردگی توضیحاتی خواهیم داد.

یکی از عمل هایی که امروزه از رواج بی سابقه ای برخوردار شده است، جراحی زیبایی بینی یا عمل رینوپلاستی است که افراد زیادی خواهان انجام آن هستند علی الخصوص جوانان که از آن استقبال ویژه ای کرده اند، و تعداد زیادی نیز این عمل را انجام داده اند.

جراحی بینی و سرماخوردگی

برای این که به بهترین و ایده آل ترین نتایج بعد از جراحی برسید بهتر است که از تمام دستور العمل ها و اقدامات جراح بینی خود پیروی نمایید تا نتایج بهتری کسب کنید.

اما اگر بعد از جراحی بینی دچار آنفلونزا یا سرماخوردگی شدید چگونه باید این بیماری رااز بدن دور نمایید؟

در پاسخ جراح بینی به این سوال این گونه است که سرماخوردگی و حتی آنفلوانزا هیچ خللی را بر جراحی زیبایی بینی وارد نمی کند فقط ممکن است که تورم و کبودی مقداری دیرتر از عمل بهبود پیدا نماید. اگر آبریزش بینی نیز داشته باشید باید از فین کردن پرهیز کنید و برای پاک نمودن بینی از دستمالی تمیز استفاده نمایید. اغلب جراح بینی از متقاضی می خواهد که سر خود را مقداری از بدن بالاتر نگه دارد و از اسپری نمکی جهت کاهش تورم استفاده نماید. برای این که زودتر سرماخوردگی از بدن خارج شود بهتر است که مایعات و غذاهای شل و آبکی استفاده کند.

شایان ذکر است که بگوییم برای این که علائم زودتر از بدن بیمار خارج شود بهتر است به جراح بینی خود مراجعه نماید و از تمام دستورالعمل های جراح تبعیت نماید.

برخی از خدمات دکتر طاهری نیا بهترین جراح بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی

جراحی گوش

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

درباره drtaherinia

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • شانزده − چهارده =