بهترین جراح بینی در غرب تهران

یکی از جراحی هایی که امروزه از استقبال بی نظیری در افراد روبرو شده است، جراحی زیبایی بینی یا عمل رینوپلاستی می باشد که برای این که به نتایج خوب و ایده آل برسیم باید حتما به یک جراح بینی حاذقی مراجعه نماییم.

اغلب اوقات افراد فقط هزینه جراحی بینی را در نظر می گیرند و در پی یافتن جراح بینی اند که هزینه آن کمتر و به صرفه تر باشد در حالی که باید بگوییم برای این منظور دیدن نمونه کار و میزان رضایت مندی بیماران در اولویت باید قرار بگیرد.

در این مقاله ما دکتر علی طاهری نیا متخصص گوش و حلق و بینی را معرفی می نماییم ایشان با دارا بودن تخصص در این زمینه جزء نفرات برتر و مطرح کشور می باشند.

توصیه دکتر بر این است در صورتی که در پی یافتن یک جراح بینی حاذقی می باشید ابتدا باید به مطب دکتر مراجعه کرده و از تجهیزات و نحوه ی عمل جراح مطلع شوید ، سپس میزان رضایت مندی بیماران و مشاهده ی نمونه کار پزشک نیز مورد بررسی قرار گیرد.

بهترین جراح بینی در تهران

برخی از نکاتی که جراح بینی باید داشته باشد، عبارتند از:

جراح بینی باید از دانش و مهارت بالایی برخوردار باشد تا در حین عمل هیچ گونه آسیبی به بافت های دورنی بینی و راههای تنفسی بیمار وارد ننماید.

برای این منظور بررسی سوابق و تخصص جراح بینی بسیار مهم می باشد.

جراح بینی باید از صحت و سلامتی فرد مطلع باشد، تا در صورت داشتن هر گونه عارضه ی قبل از عمل آن را اعمال کند.

جراح بینی تمام جوانب و خطرات و عوارض جراحی بینی را باید به بیمار متذکر شود تا بیمار با دیدی واقع بینانه این عمل را انجام دهد.

متقاضی این حق را دارد تا از تمام پیامدهای جراحی خود مطلع شود، در نتیجه جراح باید به تمام سوالات و ابهامات بیمار پاسخ دهد.

شایان ذکر است که بگوییم اغلب سوالاتی که  در زمینه ی بهترین جراح بینی در تهران پرسیده می شود، این می باشد که آیا نتیجه جراحی بینی گوشتی با جراحی بینی استخوانی یکی است و این مسئله به دست های جراح بینی بستگی دارد؟

 در پاسخ باید بگوییم که چنانچه متقاضی به یک جراح بینی حاذقی مراجعه نماید، هیچ گونه ارتباطی به نتیجه جراحی در بینی گوشتی و بینی استخوانی ندارد، و بسته به توان و مهارت جراح بینی در حین عمل دارد که چه نتیجه ی را برای متقاضی به همراه دارد.

برخی از خدمات دکتر طاهری نیا بهترین جراح بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی

جراحی گوش

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

درباره drtaherinia

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 4 × دو =