آسم و جراحی بینی

آسم چه بیماری می باشد؟ در صورت درمان نکردن آسم عوارض جانبی را برای بیمار به همراه خواهد آورد؟

 آیا کسی که دچار آسم است می تواند جراحی زیبایی بینی را انجام دهد؟

آیا جراحی بینی در افرادی که دارای بیماری آسم می باشند، عوارض جانبی را به همراه خواهد داشت؟

در این مقاله سعی شده است که در مورد بیماری آسم و جراحی زیبایی بینی صحبت نماییم و پاسخ پرسش های متقاضیان را برطرف کنیم. برای اطلاع پیدا نمودن از سایر سوالات و ابهامات بهتر است که این مقاله را تاآخر مطالعه کنید.

یکی از بیماری های التهابی که در راههای هوایی تاثیر می گذارد، بیماری آسم می باشد که اگر در فردی پولیپوز (نوعی سندرم) نیز رخ دهد این عارضه تشدید پیدا می کند.

برای برطرف نمودن پولیپوز بینی جراح از روش آندوسکوپی استفاده می کند که راههای تنفسی را باز کرده و در نتیجه بیمار بعد از برطرف کردن این عارضه می تواند که جراحی زیبایی بینی را اعمال نماید.

توصیه دکتر علی طاهری نیا بهترین جراح بینی گوشتی و بهترین جراح بینی استخوانی براین سخن است که در صورتی که آسم و تنگی نفس در بیماری وجود داشته باشد و این تنگی نفس هرچند که خفیف نیز باشد باید ابتدا تحت کنترل باشد و با هماهنگی متخصص داخلی و اعمال برخی از آزمایش ها و تست های ریوی می تواند این عمل زیبایی را بدون ایجاد کوچک ترین خللی انجام دهد.

اسم و جراحی بینی

افرادی که دارای آسم می باشند تحت هیچ شرایطی نباید سیگار و مشروبات الکلی مصرف کنند، زیرا عفونت و سیستم تنفسی را بیش از سابق به خطر خواهد انداخت و باعث ایجاد خونریزی در بیمار خواهد شد.

با مراجعه نمودن به یک جراح بینی حاذق باید به اصلاح مشکلات تنفسی در ابتدا بپردازد و سپس به جراحی زیبایی بینی اقدام ورزد زیرا ممکن است که هنگام بیهوشی مشکلات تنفسی چند برابر شود و جراح نتواند آن را به خوبی کنترل نماید.

شایان ذکر است که گفته شود در جراحی زیبایی بینی باید فرد با رضایت کامل خود و بعد از شنیدن همه مشاوره های جراح اقدام به جراحی بینی نماید زیرا که باید انتظارات معقولانه  رااز جراحی داشته باشند و از هیچ گونه مشکلات روحی و روانی رنج نبرند.

چکیده مطلب

دکتر علی طاهری نیا جراح بینی در تهران توصیه می کند که قبل از اقدام به جراحی زیبایی بینی ابتدا بیمار باید از نظر سلامت و همچنین سلامت روحی و روانی ارزیابی و بررسی شود و تمام آزمایشات گفته شده را انجام دهد و سپس اقدام به جراحی زیبایی بینی نماید.

به منظور دستیابی به بینی خوب و زیبا بهتر است به یک متخصص گوش و حلق و بینی حاذق و باتجربه مراجعه نمایید که ما در این مقاله دکتر علی طاهری نیا بهترین پزشک و باتجربه ترین را معرفی می نماییم. شماره تماس 44247536

برخی از خدمات دکتر طاهری نیا بهترین جراح بینی در تهران

جراحی زیبایی بینی

جراحی گوش

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

درباره drtaherinia

2 دیدگاه در آسم و جراحی بینی
  1. دکتر من آسم دارم خواست بدونم می تونم اول جراحی بینی انجام بدم یا حتما باید آسمم درمان کنم


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • سیزده − هشت =